Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
3. Grobničan kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
CBS PULA
Delta
DYNAMIC
Euro-Tera
FINIDA (POREČ)
FOKUS
GLOBUS Čakovec
ISTRA
Karlovac 1969
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
Metal - Jurdani
NOVIGRAD
OLIMPIJA2
OMEGA
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SHOTOKAN UMAG
TAD RIJEKA
TINJAN
TUŠKANAC
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (MLU1)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (MLK2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (K4)
Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (J2)
Kata - Cicibani (5,6,7 g.) (A2)
Kata - Veteranke (B12)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (MLU1)
402
HRVOJE ŠULEK (ET)
337
0
NANDO SIMCIC (ARGORIJ)
402
0
HRVOJE ŠULEK (ET)
394
DARIAN BELIĆ (SENSEI)
329
DOMINIK KURELAC (ARGORIJ)
363
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
402
0
HRVOJE ŠULEK (ET)
394
0
DARIAN BELIĆ (SENSEI)
329
0
DOMINIK KURELAC (ARGORIJ)
363
0
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
394
0
DARIAN BELIĆ (SENSEI)
363
0
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
329
DOMINIK KURELAC (ARGORIJ)
Osvajači medalja
1. IVAN OŽBOLT, KK Grobničan
2. DARIAN BELIĆ, KK "SENSEI" Pazin
3. HRVOJE ŠULEK, Euro-Tera
3. DOMINIK KURELAC, RIJEKA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (MLK2)
281
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
397
0
NOA BELIĆ (SENSEI)
281
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
208
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
397
NOA BELIĆ (SENSEI)
103
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
140
MAKSIM MADŽAR (TAD )
208
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
397
0
NOA BELIĆ (SENSEI)
103
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
140
0
MAKSIM MADŽAR (TAD )
208
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
140
0
MAKSIM MADŽAR (TAD )
103
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. MAKSIM MADŽAR, TAD RIJEKA
2. KRISTIAN LAKIĆ, ZAMET
3. NOA BELIĆ, KK "SENSEI" Pazin
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
327
0
BOJAN PUVAČA (ARGORIJ)
396
0
LUKA ŠKRLJ (SENSEI)
400
0
KARLO PAVER (TUSKNC)
131
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
396
0
LUKA ŠKRLJ (SENSEI)
131
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
Osvajači medalja
1. DOMINIK BENČAN, TAD RIJEKA
2. LUKA ŠKRLJ, KK "SENSEI" Pazin
3. KARLO PAVER, TUŠKANAC
3. BOJAN PUVAČA, RIJEKA
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (K4)
392
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
392
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
142
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TAD )
212
RENATO REŠETAR (ZAMET)
168
LUKA LELEKOVIĆ (KRK CRO)
370
KARLO TURK (KOSTRE)
392
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
212
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
168
0
LUKA LELEKOVIĆ (KRK CRO)
370
0
KARLO TURK (KOSTRE)
212
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
370
0
KARLO TURK (KOSTRE)
168
LUKA LELEKOVIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. KARLO TURK, KOSTRENA
2. RENATO REŠETAR, ZAMET
3. DANIJEL PAMIĆ, KK "SENSEI" Pazin
3. LUKA LELEKOVIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (J2)
289
0
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
393
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
Osvajači medalja
1. ANTONIO ŠUTIĆ, KRK CROATIA
2. DANIJEL PAMIĆ, KK "SENSEI" Pazin
3. ----
3. ----
Kata - Cicibani (5,6,7 g.) (A2)
408
0
IVANO KOMAR (9 ZMAJ )
374
0
MARTIN PETRAK (GROBNIK)
374
0
MARTIN PETRAK (GROBNIK)
365
0
ERIK KUNIĆ (GROBNIK)
372
0
IVANO CUCULIĆ (GROBNIK)
408
0
IVANO KOMAR (9 ZMAJ )
371
0
PETAR MIKULIĆ (GROBNIK)
407
0
ADRIAN KRIVIČIĆ (9 ZMAJ )
383
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
395
0
IVAN LIVIO GUERIN (SENSEI)
374
0
MARTIN PETRAK (GROBNIK)
372
0
IVANO CUCULIĆ (GROBNIK)
407
0
ADRIAN KRIVIČIĆ (9 ZMAJ )
395
0
IVAN LIVIO GUERIN (SENSEI)
372
0
IVANO CUCULIĆ (GROBNIK)
395
0
IVAN LIVIO GUERIN (SENSEI)
407
0
ADRIAN KRIVIČIĆ (9 ZMAJ )
383
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. IVAN LIVIO GUERIN, KK "SENSEI" Pazin
2. IVANO CUCULIĆ, KK Grobničan
3. MARTIN PETRAK, KK Grobničan
3. ADRIAN KRIVIČIĆ, 9. ZMAJ RIJEKA
Kata - Veteranke (B12)
248
0
TANJA PENDIĆ (VIKT)
430
0
MAJA RUŽIĆ (FINIDA)
398
URSULA MARIA PAMIĆ (SENSEI)
248
0
TANJA PENDIĆ (VIKT)
398
0
URSULA MARIA PAMIĆ (SENSEI)
Osvajači medalja
1. TANJA PENDIĆ, VIKTORIJA
2. URSULA MARIA PAMIĆ, KK "SENSEI" Pazin
3. MAJA RUŽIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ----