Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
3. Split Karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibanke - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađe učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti/Juniori
KATA-Kadetkinje/Juniorke
KATA-TEAM Mlađi kadeti
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađi kadeti -36
81
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
552
0
NIKOLA BOTO (LJU)
113
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
81
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
113
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
Osvajači medalja
1. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
3. NIKOLA BOTO, LJUBUŠKI
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti -41
264
0
IVAN LUCIJAN SABLJIĆ (GRUDE)
52
0
NENAD 1 DJURICIC (BIJELA)
252
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
264
0
IVAN LUCIJAN SABLJIĆ (GRUDE)
411
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
52
0
NENAD 1 DJURICIC (BIJELA)
255
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
378
0
MATEJ SESAR (ŠIROKI)
72
MARKO BERENDIKA (44)
252
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
52
0
NENAD 1 DJURICIC (BIJELA)
378
0
MATEJ SESAR (ŠIROKI)
72
0
MARKO BERENDIKA (44)
252
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
378
0
MATEJ SESAR (ŠIROKI)
72
0
MARKO BERENDIKA (44)
255
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA
2. MATEJ SESAR, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
3. NENAD 1 DJURICIC, BIJELA
3. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA
Kumite - Mlađi kadeti -45
290
0
MATEJ MARIĆ (GRUDE)
626
0
LOVRE DESPALATOVIĆ (DAL)
412
0
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
290
0
MATEJ MARIĆ (GRUDE)
626
LOVRE DESPALATOVIĆ (DAL)
426
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
269
MARIN LEKO (GRUDE)
412
0
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
626
0
LOVRE DESPALATOVIĆ (DAL)
426
0
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
269
0
MARIN LEKO (GRUDE)
412
0
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
426
0
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
269
MARIN LEKO (GRUDE)
Osvajači medalja
1. ANTONIO BIONDIĆ, Slavonski Brod
2. DUJE MIHALJEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. MATEJ MARIĆ, GRUDE
3. MARIN LEKO, GRUDE
Kumite - Mlađi kadeti -48
69
VELID UGARAK ("MASTER)
536
0
ANTONIO-DAVID MARKIĆ (ŠIROKI)
409
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
69
0
VELID UGARAK ("MASTER)
409
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
Osvajači medalja
1. VELID UGARAK, "Master" Bugojno
2. FELIKS VIČIĆ, Slavonski Brod
3. ANTONIO-DAVID MARKIĆ, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti -52
322
0
SILVIO KAVELJ (PORTO)
190
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
190
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
0
322
0
SILVIO KAVELJ (PORTO)
61
0
DERVIS SELIMOVIC ("MASTER)
190
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
441
PETAR GLAVAŠ (CROHEC)
137
IVAN KRALJEVIĆ (ZRINSKI)
428
JOSIP OBRADOVIĆ (METKOVI)
369
ANTONIO BOBANOVIĆ (BBIOGRD)
105
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
383
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
61
0
DERVIS SELIMOVIC ("MASTER)
190
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
441
0
PETAR GLAVAŠ (CROHEC)
137
0
IVAN KRALJEVIĆ (ZRINSKI)
428
0
JOSIP OBRADOVIĆ (METKOVI)
369
0
ANTONIO BOBANOVIĆ (BBIOGRD)
105
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
383
0
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
61
0
DERVIS SELIMOVIC ("MASTER)
441
0
PETAR GLAVAŠ (CROHEC)
369
0
ANTONIO BOBANOVIĆ (BBIOGRD)
105
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
61
0
DERVIS SELIMOVIC ("MASTER)
105
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
383
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
369
0
ANTONIO BOBANOVIĆ (BBIOGRD)
383
0
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
Osvajači medalja
1. DERVIS SELIMOVIC, "Master" Bugojno
2. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF, TINJAN
3. MILJENKO VASILJ, MEĐUGORJE
Kumite - Mlađi kadeti -57
291
TONI PUČO (BRAČ)
291
0
TONI PUČO (BRAČ)
401
0
HARIS LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
291
TONI PUČO (BRAČ)
95
TOMA MILETA (ŠI 1066)
558
0
FRANE KUKOČ (KK ZANS)
401
0
HARIS LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
110
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
682
0
TONKO AVIANI (DAL)
578
0
TOMA ĆORLUKA (GRUDE)
108
MARKO STRUNJE (DRNIS)
91
0
MILE MATIĆ (ŠI 1066)
62
0
EMAN OMERINOVIC ("MASTER)
111
MATEO OŽEGOVIĆ (DRNIS)
291
0
TONI PUČO (BRAČ)
95
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
401
0
HARIS LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
110
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
682
0
TONKO AVIANI (DAL)
108
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
62
0
EMAN OMERINOVIC ("MASTER)
111
0
MATEO OŽEGOVIĆ (DRNIS)
95
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
401
0
HARIS LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
108
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
62
0
EMAN OMERINOVIC ("MASTER)
95
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
62
0
EMAN OMERINOVIC ("MASTER)
111
0
MATEO OŽEGOVIĆ (DRNIS)
91
0
MILE MATIĆ (ŠI 1066)
108
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
91
0
MILE MATIĆ (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. TOMA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. EMAN OMERINOVIC, "Master" Bugojno
3. HARIS LJUBUNČIĆ, BUGOJNO
3. MARKO STRUNJE, DRNIŠ
Kumite - Mlađi kadeti +57
308
LUKA RADIĆ (PORTO)
308
0
LUKA RADIĆ (PORTO)
501
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
188
0
NIKO BURČUL (FIGHT)
26
0
LEON BUHIĆ (OKIT)
501
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
308
0
LUKA RADIĆ (PORTO)
573
0
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
461
DANIJEL KARACIC (CROHEC)
681
0
DINO SUČIĆ (DAL)
384
0
MATEJ VASILJ (MEĐUGOR)
566
MATEO RAVLIĆ (KK ZANS)
191
MATEJ DEFAR (TINJAN)
522
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
26
0
LEON BUHIĆ (OKIT)
501
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
308
0
LUKA RADIĆ (PORTO)
461
0
DANIJEL KARACIC (CROHEC)
681
0
DINO SUČIĆ (DAL)
566
0
MATEO RAVLIĆ (KK ZANS)
191
0
MATEJ DEFAR (TINJAN)
522
0
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
501
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
461
0
DANIJEL KARACIC (CROHEC)
681
0
DINO SUČIĆ (DAL)
522
0
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
461
0
DANIJEL KARACIC (CROHEC)
681
0
DINO SUČIĆ (DAL)
566
0
MATEO RAVLIĆ (KK ZANS)
384
0
MATEJ VASILJ (MEĐUGOR)
522
0
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
566
0
MATEO RAVLIĆ (KK ZANS)
Osvajači medalja
1. DANIJEL KARACIC, CROHERC
2. DINO SUČIĆ, DALMACIJA
3. ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ, KK SOKOL
3. MATEO RAVLIĆ, KK Zanshin Split