Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
3. Split Karate Cup
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
STAROST
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibanke - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađe učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti/Juniori
KATA-Kadetkinje/Juniorke
KATA-TEAM Mlađi kadeti
TEŽA/LETO
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađi kadeti -52
322
0
SILVIO KAVELJ (PORTO)
190
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
190
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
0
322
0
SILVIO KAVELJ (PORTO)
61
0
DERVIS SELIMOVIC ("MASTER)
190
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
441
PETAR GLAVAŠ (CROHEC)
137
IVAN KRALJEVIĆ (ZRINSKI)
428
JOSIP OBRADOVIĆ (METKOVI)
369
ANTONIO BOBANOVIĆ (BBIOGRD)
105
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
383
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
61
0
DERVIS SELIMOVIC ("MASTER)
190
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
441
0
PETAR GLAVAŠ (CROHEC)
137
0
IVAN KRALJEVIĆ (ZRINSKI)
428
0
JOSIP OBRADOVIĆ (METKOVI)
369
0
ANTONIO BOBANOVIĆ (BBIOGRD)
105
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
383
0
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
61
0
DERVIS SELIMOVIC ("MASTER)
441
0
PETAR GLAVAŠ (CROHEC)
369
0
ANTONIO BOBANOVIĆ (BBIOGRD)
105
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
61
0
DERVIS SELIMOVIC ("MASTER)
105
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
383
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
369
0
ANTONIO BOBANOVIĆ (BBIOGRD)
383
0
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
Dobitniki medalj
1. DERVIS SELIMOVIC, "Master" Bugojno
2. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF, TINJAN
3. MILJENKO VASILJ, MEĐUGORJE