Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. Split Karate Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibanke - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađe učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti/Juniori
KATA-Kadetkinje/Juniorke
KATA-TEAM Mlađi kadeti
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadeti -52
590
0
LUKAS LOVRIĆ (NERETV)
576
0
ISA AHMETOVIĆ (JION)
574
NIHAD BURZIĆ (JION)
590
0
LUKAS LOVRIĆ (NERETV)
574
0
NIHAD BURZIĆ (JION)
Medalists
1. NIHAD BURZIĆ, JION PEB BIHAĆ
2. LUKAS LOVRIĆ, Neretva
3. ISA AHMETOVIĆ, JION PEB BIHAĆ
3. ----
Kumite - Kadeti -57
262
0
ANTONIO MILOŠ (GRUDE)
197
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
18
0
PATRIK ADŽAGA (OKIT)
262
0
ANTONIO MILOŠ (GRUDE)
197
MARKO STRUNJE (DRNIS)
315
0
ROKO GRADAC (PORTO)
275
0
MARKO MARIĆ (GRUDE)
50
NEMANJA MIKULIĆ (BIJELA)
18
0
PATRIK ADŽAGA (OKIT)
197
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
275
0
MARKO MARIĆ (GRUDE)
50
0
NEMANJA MIKULIĆ (BIJELA)
18
0
PATRIK ADŽAGA (OKIT)
275
0
MARKO MARIĆ (GRUDE)
50
0
NEMANJA MIKULIĆ (BIJELA)
315
0
ROKO GRADAC (PORTO)
Medalists
1. MARKO MARIĆ, GRUDE
2. PATRIK ADŽAGA, OKIT
3. MARKO STRUNJE, DRNIŠ
3. ROKO GRADAC, PORTO TOLERO
Kumite - Kadeti -63
92
NARDO VLADIĆ (ŠI 1066)
92
0
NARDO VLADIĆ (ŠI 1066)
471
0
KARLO MARITNOVIĆ (CROHEC)
272
0
MARKO BOBAN (GRUDE)
567
0
ZORAN UZELAC (KK ZANS)
471
KARLO MARITNOVIĆ (CROHEC)
591
NIKOLA DAMJANOVIC (NERETV)
92
NARDO VLADIĆ (ŠI 1066)
326
0
ANTONIO MARJANOVIĆ (GRUDE)
370
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
680
ANTE VUJANOVIĆ (DAL)
448
BENEDIKT MIŠKOVIĆ (NOVAB)
76
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
567
0
ZORAN UZELAC (KK ZANS)
471
0
KARLO MARITNOVIĆ (CROHEC)
591
0
NIKOLA DAMJANOVIC (NERETV)
92
0
NARDO VLADIĆ (ŠI 1066)
370
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
680
0
ANTE VUJANOVIĆ (DAL)
448
0
BENEDIKT MIŠKOVIĆ (NOVAB)
76
0
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
471
0
KARLO MARITNOVIĆ (CROHEC)
591
0
NIKOLA DAMJANOVIC (NERETV)
370
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
76
0
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
591
0
NIKOLA DAMJANOVIC (NERETV)
370
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
680
0
ANTE VUJANOVIĆ (DAL)
326
0
ANTONIO MARJANOVIĆ (GRUDE)
76
0
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
326
0
ANTONIO MARJANOVIĆ (GRUDE)
Medalists
1. NIKOLA DAMJANOVIC, Neretva
2. MATEO MITROVIĆ, "B"Biograd
3. NARDO VLADIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ANTONIO MARJANOVIĆ, GRUDE
Kumite - Kadeti -70
474
0
JOSIP PLANINIĆ (CROHEC)
635
0
NIKO KAČUNIĆ (DAL)
329
0
LUKA KVESIĆ (KKHZG)
300
0
MILJENKO SABLJIĆ (GRUDE)
635
0
NIKO KAČUNIĆ (DAL)
329
0
LUKA KVESIĆ (KKHZG)
Medalists
1. LUKA KVESIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. NIKO KAČUNIĆ, DALMACIJA
3. MILJENKO SABLJIĆ, GRUDE
3. JOSIP PLANINIĆ, CROHERC
Kumite - Kadeti +70
531
0
LUKA MILJKOVIĆ SKELIN (TIGAR.K)
295
0
STJEPAN MIKULIĆ (GRUDE)
589
FRANKO MILJKO (NERETV)
295
0
STJEPAN MIKULIĆ (GRUDE)
589
0
FRANKO MILJKO (NERETV)
Medalists
1. FRANKO MILJKO, Neretva
2. STJEPAN MIKULIĆ, GRUDE
3. LUKA MILJKOVIĆ SKELIN, TIGAR KNIN
3. ----