Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
3. Split Karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibanke - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađe učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti/Juniori
KATA-Kadetkinje/Juniorke
KATA-TEAM Mlađi kadeti
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Seniori (muški) -60
Kumite - Seniori (muški) -75
Kumite - Seniori (muški) +84
Kumite - Seniori (muški) -60
686
0
ARMIN LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
575
0
KEMAL HAVIC (JION)
Osvajači medalja
1. ARMIN LJUBUNČIĆ, BUGOJNO
2. KEMAL HAVIC, JION PEB BIHAĆ
3. ----
3. ----
Kumite - Seniori (muški) -75
229
JOSIP UGRINA (OBI KAŠ)
193
TEO OSMIĆ (TINJAN)
229
JOSIP UGRINA (OBI KAŠ)
101
MATEO PERIŠIĆ (ŠI 1066)
545
0
ROKO MARČINA (FIGHT)
700
0
MARKO LASIĆ (NERETV)
193
0
TEO OSMIĆ (TINJAN)
229
0
JOSIP UGRINA (OBI KAŠ)
101
0
MATEO PERIŠIĆ (ŠI 1066)
700
0
MARKO LASIĆ (NERETV)
193
0
TEO OSMIĆ (TINJAN)
700
0
MARKO LASIĆ (NERETV)
101
0
MATEO PERIŠIĆ (ŠI 1066)
545
0
ROKO MARČINA (FIGHT)
Osvajači medalja
1. MARKO LASIĆ, Neretva
2. TEO OSMIĆ, TINJAN
3. JOSIP UGRINA, OBI Kaštela
3. ROKO MARČINA, Velebit
Kumite - Seniori (muški) +84
433
0
SLAVKO MIHALJEVIĆ (BSHDOZG)
570
0
ALDIN MAHMUTOVIĆ (JION)
208
ANTE IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
570
0
ALDIN MAHMUTOVIĆ (JION)
208
0
ANTE IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
Osvajači medalja
1. ALDIN MAHMUTOVIĆ, JION PEB BIHAĆ
2. ANTE IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
3. SLAVKO MIHALJEVIĆ, BUSHIDO
3. ----