Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. Split Karate Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibanke - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađe učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti/Juniori
KATA-Kadetkinje/Juniorke
KATA-TEAM Mlađi kadeti
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Mlađe Učenice - 9,8,7 Kyu
Kata - Mlađe Učenice - 9,8,7 Kyu
342
0
GRETA LUKIĆ (PETRINA)
688
0
SANDRA MIŠE (DAL)
342
0
GRETA LUKIĆ (PETRINA)
126
0
TARA ČELAR (ŠIBENIK)
342
0
GRETA LUKIĆ (PETRINA)
643
0
ALANI ODAK (DAL)
502
0
SARA BEŠLIĆ (POSUŠJE)
274
0
NORA GALOVIĆ (BRAČ)
126
TARA ČELAR (ŠIBENIK)
342
0
GRETA LUKIĆ (PETRINA)
385
0
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
688
SANDRA MIŠE (DAL)
569
0
LARA STANČIĆ (BUSHI)
270
0
LARA ANTIČEVIĆ (BRAČ)
643
ALANI ODAK (DAL)
337
0
LARA FUZUL (PETRINA)
393
0
MAŠA ANUŠIĆ (KKGALEB)
266
NORA VRANDEČIĆ (BRAČ)
486
0
MARIJA MARIĆ (POSUŠJE)
268
0
TIA ETEROVIĆ (BRAČ)
117
ANTONIJA BURAZER (ŠIBENIK)
338
0
EVA MIRKOV (PETRINA)
391
0
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
276
IVANA MARTINIĆ (BRAČ)
341
0
NATALI VUICA (PETRINA)
273
0
LEA BRONZOVIĆ (BRAČ)
644
MIA ČULIĆ (DAL)
356
BEATA KUNCE (PETRINA)
271
ANTONIJA MARTINIĆ (BRAČ)
274
0
NORA GALOVIĆ (BRAČ)
126
0
TARA ČELAR (ŠIBENIK)
385
0
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
688
0
SANDRA MIŠE (DAL)
270
0
LARA ANTIČEVIĆ (BRAČ)
643
0
ALANI ODAK (DAL)
337
0
LARA FUZUL (PETRINA)
266
0
NORA VRANDEČIĆ (BRAČ)
486
0
MARIJA MARIĆ (POSUŠJE)
117
0
ANTONIJA BURAZER (ŠIBENIK)
391
0
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
276
0
IVANA MARTINIĆ (BRAČ)
341
0
NATALI VUICA (PETRINA)
644
0
MIA ČULIĆ (DAL)
356
0
BEATA KUNCE (PETRINA)
271
0
ANTONIJA MARTINIĆ (BRAČ)
126
0
TARA ČELAR (ŠIBENIK)
385
0
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
643
0
ALANI ODAK (DAL)
337
0
LARA FUZUL (PETRINA)
486
0
MARIJA MARIĆ (POSUŠJE)
391
0
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
341
0
NATALI VUICA (PETRINA)
271
0
ANTONIJA MARTINIĆ (BRAČ)
385
0
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
643
0
ALANI ODAK (DAL)
486
0
MARIJA MARIĆ (POSUŠJE)
341
0
NATALI VUICA (PETRINA)
385
0
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
486
0
MARIJA MARIĆ (POSUŠJE)
117
0
ANTONIJA BURAZER (ŠIBENIK)
268
0
TIA ETEROVIĆ (BRAČ)
391
0
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
268
0
TIA ETEROVIĆ (BRAČ)
341
0
NATALI VUICA (PETRINA)
391
0
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
Medalists
1. ANTEA KNEZOVIĆ, KK Galeb
2. MARIJA MARIĆ, KK Posušje
3. GRETA LUKIĆ, Karate Klub Petrina
3. MARTINA BUBIĆ, KK Galeb