Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
3. Split Karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"Bjelopoljac"
"Master" Bugojno
BIJELA
BLAGAJ
Brač
BUGOJNO
BUSHIDO
Bushido Banja Luka
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
GRUDE
Hercegovina-Zagreb
JION PEB BIHAĆ
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
Karate klub UNIJA Tešanj
KK "OSVIT"
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK Posušje
KK SOKOL
KK Zanshin Split
KRK CROATIA
KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
LJUBUŠKI
MEĐUGORJE
Neretva
Nova Bila
OBI Kaštela
OKIT
PORTO TOLERO
Slavonski Brod
ŠIBENIK
Široki Brijeg
TIGAR KNIN
TINJAN
Velebit
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
298
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
368
0
GITA PELICARIĆ (BBIOGRD)
298
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
0
298
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
327
0
MARIJA ČULJAK (GRUDE)
368
GITA PELICARIĆ (BBIOGRD)
104
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
227
ANA BEBIĆ (KKKDM)
427
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
562
LAURA VLADUŠIĆ (KK ZANS)
345
NIKOLINA FERENČAK (PETRINA)
586
ANĐELA ČULJAK (GRUDE)
327
0
MARIJA ČULJAK (GRUDE)
368
0
GITA PELICARIĆ (BBIOGRD)
104
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
227
0
ANA BEBIĆ (KKKDM)
427
0
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
562
0
LAURA VLADUŠIĆ (KK ZANS)
345
0
NIKOLINA FERENČAK (PETRINA)
586
0
ANĐELA ČULJAK (GRUDE)
327
0
MARIJA ČULJAK (GRUDE)
104
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
427
0
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
586
0
ANĐELA ČULJAK (GRUDE)
327
0
MARIJA ČULJAK (GRUDE)
586
0
ANĐELA ČULJAK (GRUDE)
345
NIKOLINA FERENČAK (PETRINA)
427
0
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
345
0
NIKOLINA FERENČAK (PETRINA)
Osvajači medalja
1. MARIJA ČULJAK, GRUDE
2. ANĐELA ČULJAK, GRUDE
3. DENEA FRANIĆ RADIĆ, PORTO TOLERO
3. LUCIJA UTOVAC, KARATE KLUB METKOVIĆ