Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
3. Split Karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"Bjelopoljac"
"Master" Bugojno
BIJELA
BLAGAJ
Brač
BUGOJNO
BUSHIDO
Bushido Banja Luka
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
GRUDE
Hercegovina-Zagreb
JION PEB BIHAĆ
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
Karate klub UNIJA Tešanj
KK "OSVIT"
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK Posušje
KK SOKOL
KK Zanshin Split
KRK CROATIA
KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
LJUBUŠKI
MEĐUGORJE
Neretva
Nova Bila
OBI Kaštela
OKIT
PORTO TOLERO
Slavonski Brod
ŠIBENIK
Široki Brijeg
TIGAR KNIN
TINJAN
Velebit
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Mlađi kadeti -52
322
0
SILVIO KAVELJ (PORTO)
190
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
190
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
0
322
0
SILVIO KAVELJ (PORTO)
61
0
DERVIS SELIMOVIC ("MASTER)
190
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
441
PETAR GLAVAŠ (CROHEC)
137
IVAN KRALJEVIĆ (ZRINSKI)
428
JOSIP OBRADOVIĆ (METKOVI)
369
ANTONIO BOBANOVIĆ (BBIOGRD)
105
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
383
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
61
0
DERVIS SELIMOVIC ("MASTER)
190
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
441
0
PETAR GLAVAŠ (CROHEC)
137
0
IVAN KRALJEVIĆ (ZRINSKI)
428
0
JOSIP OBRADOVIĆ (METKOVI)
369
0
ANTONIO BOBANOVIĆ (BBIOGRD)
105
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
383
0
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
61
0
DERVIS SELIMOVIC ("MASTER)
441
0
PETAR GLAVAŠ (CROHEC)
369
0
ANTONIO BOBANOVIĆ (BBIOGRD)
105
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
61
0
DERVIS SELIMOVIC ("MASTER)
105
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
383
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
369
0
ANTONIO BOBANOVIĆ (BBIOGRD)
383
0
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
Osvajači medalja
1. DERVIS SELIMOVIC, "Master" Bugojno
2. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF, TINJAN
3. MILJENKO VASILJ, MEĐUGORJE