Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
3. Split Karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"Bjelopoljac"
"Master" Bugojno
BIJELA
BLAGAJ
Brač
BUGOJNO
BUSHIDO
Bushido Banja Luka
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
GRUDE
Hercegovina-Zagreb
JION PEB BIHAĆ
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
Karate klub UNIJA Tešanj
KK "OSVIT"
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK Posušje
KK SOKOL
KK Zanshin Split
KRK CROATIA
KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
LJUBUŠKI
MEĐUGORJE
Neretva
Nova Bila
OBI Kaštela
OKIT
PORTO TOLERO
Slavonski Brod
ŠIBENIK
Široki Brijeg
TIGAR KNIN
TINJAN
Velebit
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Cicibani -22
Kumite - Cicibani -26
Kumite - Cicibani +26
Kumite - Mlađi učenici -26
Kumite - Mlađi učenici -30
Kumite - Mlađi učenici -34
Kumite - Mlađi učenici -38
Kumite - Mlađi učenici +38
Kumite - Mlađe učenice -28
Kumite - Mlađe učenice -32
Kumite - Mlađe učenice +36
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Juniori -76
Kata - Cicibani - 9,8,7 Kyu
Kata - Cicibani
Kata - Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
Kata - Mlađe Učenice - 9,8,7 Kyu
Kata - Mlađi učenici
Kata - Učenice - 9,8,7 Kyu
Kata - Učenici
Kata - Učenice
Kata - Mlađi kadeti
Kata - Mlađe kadetkinje
Kata - Kadeti/Juniori
Kata - Kadetkinje/Juniorke
Kumite - Mlađi učenici -26
494
0
LOVRE KURAN (KK SOKO)
11
0
TONI STRUNJE (OKIT)
100
0
MATIJA ĆALETA-CAR (ŠI 1066)
672
0
DUJE TOPIĆ (DAL)
494
0
LOVRE KURAN (KK SOKO)
250
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
11
TONI STRUNJE (OKIT)
672
0
DUJE TOPIĆ (DAL)
0
100
MATIJA ĆALETA-CAR (ŠI 1066)
468
0
BORNA KASALO (KK SOKO)
539
0
ROKO BRKOVIĆ (OKIT)
98
IVAN MIHOVIL MAGLIĆ (ŠI 1066)
630
MIHAEL JOSIP JELIČIĆ (DAL)
10
LOVRO ŠPADINA (OKIT)
250
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
11
0
TONI STRUNJE (OKIT)
672
0
DUJE TOPIĆ (DAL)
100
0
MATIJA ĆALETA-CAR (ŠI 1066)
468
0
BORNA KASALO (KK SOKO)
98
0
IVAN MIHOVIL MAGLIĆ (ŠI 1066)
630
0
MIHAEL JOSIP JELIČIĆ (DAL)
10
0
LOVRO ŠPADINA (OKIT)
250
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
672
0
DUJE TOPIĆ (DAL)
98
0
IVAN MIHOVIL MAGLIĆ (ŠI 1066)
630
0
MIHAEL JOSIP JELIČIĆ (DAL)
250
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
98
0
IVAN MIHOVIL MAGLIĆ (ŠI 1066)
468
BORNA KASALO (KK SOKO)
630
0
MIHAEL JOSIP JELIČIĆ (DAL)
468
0
BORNA KASALO (KK SOKO)
Osvajači medalja
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. IVAN MIHOVIL MAGLIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. DUJE TOPIĆ, DALMACIJA
3. BORNA KASALO, KK SOKOL