Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
30. Kup Mladosti 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KATA - Cicibani
KATA - Cicibanke
KATA - Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Cicibanke A
Kata - Cicibanke B
Kata - Cicibanke B
105
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
256
0
ELA LABAŠ (KK KIK)
105
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
240
0
NAOMI ČAVAR (ALFA)
105
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
183
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
215
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
105
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
256
ELA LABAŠ (KK KIK)
240
NAOMI ČAVAR (ALFA)
491
PETRA KOVAČ (TRNJE)
183
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
106
0
TEA GUBO (KGB)
257
LORENA HALUDEK (KK KIK)
31
MARIJA DOLIĆ (KK KIK)
192
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
383
0
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
112
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
27
KLARA TOMIĆ BABIĆ (KK KIK)
243
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
514
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
180
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
483
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
26
KATJA PAVELIĆ (KK KIK)
104
DORA VALENTIĆ (KGB)
215
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
256
0
ELA LABAŠ (KK KIK)
240
0
NAOMI ČAVAR (ALFA)
491
0
PETRA KOVAČ (TRNJE)
183
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
257
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
31
0
MARIJA DOLIĆ (KK KIK)
192
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
383
0
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
27
0
KLARA TOMIĆ BABIĆ (KK KIK)
243
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
514
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
180
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
483
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
26
0
KATJA PAVELIĆ (KK KIK)
104
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
215
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
240
0
NAOMI ČAVAR (ALFA)
183
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
31
0
MARIJA DOLIĆ (KK KIK)
383
0
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
243
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
483
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
104
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
215
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
183
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
383
0
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
483
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
215
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
383
0
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
27
0
KLARA TOMIĆ BABIĆ (KK KIK)
112
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
243
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
27
0
KLARA TOMIĆ BABIĆ (KK KIK)
483
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
27
0
KLARA TOMIĆ BABIĆ (KK KIK)
Osvajači medalja
1. FRANKA MAKVIĆ, Pitomača
2. MELANI ĐUKIĆ, SAMOBOR
3. NIKA ŠPOLJARIĆ, Mladost
3. LUCIJA LONČAR, TRNJE