Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
4th Zagreb karate Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Young boys (U10)
KUMITE-Young girls (U10)
KUMITE-Boys (U12)
KUMITE-Girls (U12)
KUMITE-Young Cadets (U14) (male)
KUMITE-Young Cadets (U14) (female)
KUMITE-Cadets (U16) (male)
KUMITE-Cadets (U16) (female)
KUMITE-Juniors (U18) (male)
KUMITE-Juniors (U18) (female)
KUMITE-Young Seniors (U21) (male)
KUMITE-Young Seniors (U21) (female)
KUMITE-Seniors (male)
KUMITE-Seniors (female)
KATA-A (male)
KATA-A (female)
KATA-B (male)
KATA-B (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Young boys (U10) -26
Kumite - Young boys (U10) -30
Kumite - Young boys (U10) -34
Kumite - Young boys (U10) -38
Kumite - Young boys (U10) +38
Kumite - Young boys (U10) -26
60
0
GABRIEL ŠKRLIN (10.DAN)
200
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
60
0
GABRIEL ŠKRLIN (10.DAN)
613
0
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
200
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
855
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
573
0
TARIK SALKIĆ (KKBIHAĆ)
795
HRVOJE ŠULEK (ET)
613
0
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
200
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
573
0
TARIK SALKIĆ (KKBIHAĆ)
795
0
HRVOJE ŠULEK (ET)
613
0
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
573
0
TARIK SALKIĆ (KKBIHAĆ)
795
0
HRVOJE ŠULEK (ET)
855
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
Medalists
1. BÁLINT FISCHER, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. TARIK SALKIĆ, KK BIHAĆ
3. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. JAKOV ŠIMUNIĆ, SUSEDGRAD
Kumite - Young boys (U10) -30
501
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
38
0
OLIVER PIŠONIĆ (ET)
38
0
OLIVER PIŠONIĆ (ET)
134
0
DÁVID CSAPÓ (GANZKES)
501
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
26
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
680
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
275
0
PETAR PRERADOVIĆ (B.LUKA)
208
0
KIRÁLY GYŐZŐ (FORTUNA)
652
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
38
0
OLIVER PIŠONIĆ (ET)
26
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
680
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
208
0
KIRÁLY GYŐZŐ (FORTUNA)
26
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
208
0
KIRÁLY GYŐZŐ (FORTUNA)
680
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
652
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
Medalists
1. VALERIO PREVEDAN, ĐURĐEVAC
2. KIRÁLY GYŐZŐ, FORTUNA-BUDAPEST
3. OLIVER PIŠONIĆ, Euro-Tera
3. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Young boys (U10) -34
587
0
DOMONKOS BARTA (BUDAIXI)
274
0
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
587
0
DOMONKOS BARTA (BUDAIXI)
756
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
274
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
312
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
31
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
615
DUJE HUBER (OBI KAŠ)
756
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
274
0
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
312
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
615
0
DUJE HUBER (OBI KAŠ)
756
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
312
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
615
0
DUJE HUBER (OBI KAŠ)
31
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
Medalists
1. DOMINIK ŠONJE, LOTOS ZAGREB
2. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. LUKA PEJIĆ, BANJA LUKA
3. IVAN JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
Kumite - Young boys (U10) -38
893
0
VID RADULOVIĆ (SAMOBOR)
679
0
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
536
MATEJ VUKSAN (ET)
679
0
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
536
0
MATEJ VUKSAN (ET)
Medalists
1. MATEJ VUKSAN, Euro-Tera
2. ANTE PAVLINOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. VID RADULOVIĆ, SAMOBOR
3. ----
Kumite - Young boys (U10) +38
894
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
895
0
TONI ČUTURA (HR.DRAG)
Medalists
1. MATKO ZELENIKA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. TONI ČUTURA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. ----
3. ----