Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5. Ploče Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite – Učenice (U12) -32
Kumite - Učenice (U12)-36
Kumite – Učenice (U12) -40
Kumite – Učenice (U12) -44
Kumite – Učenice (U12) +44
Kumite – Učenice (U12) -32
17
0
IVANA SUTON (PORTO)
389
0
MARIJA ŠKOJO (OBI KAŠ)
389
0
MARIJA ŠKOJO (OBI KAŠ)
329
0
ANTONIJA KNEZOVIĆ (ŠIROKI)
188
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
17
0
IVANA SUTON (PORTO)
389
MARIJA ŠKOJO (OBI KAŠ)
187
0
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
329
0
ANTONIJA KNEZOVIĆ (ŠIROKI)
357
ERIKA VASILJ (KKKDM)
444
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
57
0
ANTEA NIKOLIĆ (DAL)
371
ELENA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
221
0
ENA OPANČAR (ZRINSKI)
45
0
JOVANAA BOGDNOVIĆ (BIJELA)
159
STELA BULIĆ (CROHEC)
188
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
389
0
MARIJA ŠKOJO (OBI KAŠ)
329
0
ANTONIJA KNEZOVIĆ (ŠIROKI)
357
0
ERIKA VASILJ (KKKDM)
57
0
ANTEA NIKOLIĆ (DAL)
371
0
ELENA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
221
0
ENA OPANČAR (ZRINSKI)
159
0
STELA BULIĆ (CROHEC)
188
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
329
0
ANTONIJA KNEZOVIĆ (ŠIROKI)
371
0
ELENA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
159
0
STELA BULIĆ (CROHEC)
188
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
371
0
ELENA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
57
ANTEA NIKOLIĆ (DAL)
159
0
STELA BULIĆ (CROHEC)
57
0
ANTEA NIKOLIĆ (DAL)
Medalists
1. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ELENA BEŠLIJA, OBI Kaštela
3. ANTONIJA KNEZOVIĆ, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
3. STELA BULIĆ, CROHERC
Kumite - Učenice (U12)-36
93
0
ANJA POKRAJAC (METKOVI)
517
0
MARČELINA KUVAČIĆ (KK ZANS)
93
0
ANJA POKRAJAC (METKOVI)
511
0
MAJA LUCIJA SOLDO (MEĐUGOR)
93
0
ANJA POKRAJAC (METKOVI)
72
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
517
MARČELINA KUVAČIĆ (KK ZANS)
181
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
511
0
MAJA LUCIJA SOLDO (MEĐUGOR)
595
PAULINA ŽULJIĆ (DAL)
390
0
NOA LOVRIĆ (OBI KAŠ)
447
0
KARMEN ŠURIJA (OKIT)
493
MARICA BOŠNJAK (KK SOKO)
186
MARE MILETA (ŠI 1066)
56
ANA DESPALATOVIĆ (DAL)
72
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
517
0
MARČELINA KUVAČIĆ (KK ZANS)
511
0
MAJA LUCIJA SOLDO (MEĐUGOR)
595
0
PAULINA ŽULJIĆ (DAL)
447
0
KARMEN ŠURIJA (OKIT)
493
0
MARICA BOŠNJAK (KK SOKO)
186
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
56
0
ANA DESPALATOVIĆ (DAL)
72
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
511
0
MAJA LUCIJA SOLDO (MEĐUGOR)
493
0
MARICA BOŠNJAK (KK SOKO)
186
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
72
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
186
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
56
ANA DESPALATOVIĆ (DAL)
493
0
MARICA BOŠNJAK (KK SOKO)
56
0
ANA DESPALATOVIĆ (DAL)
Medalists
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. KLARA LIVAJIĆ, DALMACIJA
3. ANJA POKRAJAC, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. MARICA BOŠNJAK, KK SOKOL
Kumite – Učenice (U12) -40
36
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
74
0
LANA PLAZIBAT (DAL)
74
0
LANA PLAZIBAT (DAL)
611
0
MIHAELA DILBER (DAL)
36
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
147
0
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
74
LANA PLAZIBAT (DAL)
611
MIHAELA DILBER (DAL)
534
ENA BRKIĆ (ZADAR)
100
0
LAURA BEBIĆ (METKOVI)
391
0
IVANA ČAMBER (POSUŠJE)
535
NINA ČAČIĆ (ZADAR)
604
MAGDALENA JADRIĆ (DAL)
143
IVA LOVRIĆ (CROHEC)
147
0
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
74
0
LANA PLAZIBAT (DAL)
611
0
MIHAELA DILBER (DAL)
534
0
ENA BRKIĆ (ZADAR)
100
0
LAURA BEBIĆ (METKOVI)
535
0
NINA ČAČIĆ (ZADAR)
604
0
MAGDALENA JADRIĆ (DAL)
143
0
IVA LOVRIĆ (CROHEC)
147
0
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
611
0
MIHAELA DILBER (DAL)
100
0
LAURA BEBIĆ (METKOVI)
143
0
IVA LOVRIĆ (CROHEC)
147
0
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
143
0
IVA LOVRIĆ (CROHEC)
604
MAGDALENA JADRIĆ (DAL)
100
0
LAURA BEBIĆ (METKOVI)
604
0
MAGDALENA JADRIĆ (DAL)
Medalists
1. MARTA STOJIĆ, CROHERC
2. IVA LOVRIĆ, CROHERC
3. LANA PLAZIBAT, DALMACIJA
3. LAURA BEBIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
Kumite – Učenice (U12) -44
324
EMMA BUHOVAC (ŠIROKI)
307
0
NERA GRLJUŠIĆ (METKOVI)
324
0
EMMA BUHOVAC (ŠIROKI)
349
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
142
ILIJANA NAKIĆ (CROHEC)
583
BOŽANA MILIČEVIĆ (LJU)
324
0
EMMA BUHOVAC (ŠIROKI)
349
0
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
142
0
ILIJANA NAKIĆ (CROHEC)
583
0
BOŽANA MILIČEVIĆ (LJU)
349
0
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
142
0
ILIJANA NAKIĆ (CROHEC)
583
BOŽANA MILIČEVIĆ (LJU)
Medalists
1. MARTA DŽELALIJA, DRNIŠ
2. ILIJANA NAKIĆ, CROHERC
3. EMMA BUHOVAC, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
3. BOŽANA MILIČEVIĆ, LJUBUŠKI
Kumite – Učenice (U12) +44
526
0
DORA GALOV (METKOVI)
430
0
ELENA MARIĆ (KKHZG)
52
0
SOFIJA MIKULIĆ (BIJELA)
526
0
DORA GALOV (METKOVI)
458
0
EMANUELA MILAKOVIĆ (OKIT)
430
0
ELENA MARIĆ (KKHZG)
257
0
MARIAM ZAHRANE (BAR)
184
0
KATJA GULIN (ŠI 1066)
593
0
MIA SOLDIC (DAL)
115
0
LUCIJA PLEĆAŠ (KKKDM)
52
0
SOFIJA MIKULIĆ (BIJELA)
430
0
ELENA MARIĆ (KKHZG)
257
0
MARIAM ZAHRANE (BAR)
115
0
LUCIJA PLEĆAŠ (KKKDM)
52
0
SOFIJA MIKULIĆ (BIJELA)
257
0
MARIAM ZAHRANE (BAR)
115
0
LUCIJA PLEĆAŠ (KKKDM)
184
0
KATJA GULIN (ŠI 1066)
Medalists
1. MARIAM ZAHRANE, Bar
2. SOFIJA MIKULIĆ, BIJELA
3. ELENA MARIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. LUCIJA PLEĆAŠ, KK Knez Domagoj Metković