Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
5. Ploče Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi kadeti (U14) -36
Kumite - Mlađi kadeti (U14) -41
Kumite - Mlađi kadeti (U14) -45
Kumite - Mlađi kadeti (U14) -48
Kumite - Mlađi kadeti (U14) -52
Kumite - Mlađi kadeti (U14) -57
Kumite - Mlađi kadeti (U14)+57
Kumite - Mlađi kadeti (U14) -36
442
0
DARIO TURK (ŠI 1066)
618
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
350
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
559
0
LEO MUCIĆ (LJU)
618
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
350
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
Osvajači medalja
1. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
2. DOMINIK KLEPO, DALMACIJA
3. LEO MUCIĆ, LJUBUŠKI
3. DARIO TURK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Mlađi kadeti (U14) -41
340
0
ANTE ZOVKO (ŠIROKI)
237
0
DANE JURIČIĆ (CROHEC)
340
0
ANTE ZOVKO (ŠIROKI)
441
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
237
DANE JURIČIĆ (CROHEC)
161
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
23
LUKA DROPULJIĆ (PORTO)
441
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
237
0
DANE JURIČIĆ (CROHEC)
161
0
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
23
0
LUKA DROPULJIĆ (PORTO)
441
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
161
0
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
23
LUKA DROPULJIĆ (PORTO)
Osvajači medalja
1. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ŽELJKO PERVAN, CROHERC
3. DANE JURIČIĆ, CROHERC
3. LUKA DROPULJIĆ, PORTO TOLERO
Kumite - Mlađi kadeti (U14) -45
51
0
NENAD 1 DJURICIC (BIJELA)
148
0
MARTIN MANDŽO (CROHEC)
Osvajači medalja
1. NENAD 1 DJURICIC, BIJELA
2. MARTIN MANDŽO, CROHERC
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti (U14) -48
339
ANTONIO-DAVID MARKIĆ (ŠIROKI)
141
0
FRANJO JURIČIĆ (CROHEC)
339
0
ANTONIO-DAVID MARKIĆ (ŠIROKI)
95
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
531
NIKO NEMARIĆ (ZADAR)
337
MATEJ SESAR (ŠIROKI)
339
0
ANTONIO-DAVID MARKIĆ (ŠIROKI)
95
0
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
531
0
NIKO NEMARIĆ (ZADAR)
337
0
MATEJ SESAR (ŠIROKI)
95
0
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
337
0
MATEJ SESAR (ŠIROKI)
531
NIKO NEMARIĆ (ZADAR)
Osvajači medalja
1. DUJE MIHALJEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. MATEJ SESAR, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
3. ANTONIO-DAVID MARKIĆ, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
3. NIKO NEMARIĆ, Zvonimir Zadar
Kumite - Mlađi kadeti (U14) -52
585
DRAGAN VUČIĆ (LJU)
585
0
DRAGAN VUČIĆ (LJU)
312
0
JOSIP OBRADOVIĆ (METKOVI)
393
IVAN BEKAVAC (KKGALEB)
172
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
490
IVO BOKAN (KK SOKO)
585
0
DRAGAN VUČIĆ (LJU)
393
0
IVAN BEKAVAC (KKGALEB)
172
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
490
0
IVO BOKAN (KK SOKO)
393
0
IVAN BEKAVAC (KKGALEB)
172
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
490
IVO BOKAN (KK SOKO)
Osvajači medalja
1. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. IVAN BEKAVAC, KK Galeb
3. DRAGAN VUČIĆ, LJUBUŠKI
3. IVO BOKAN, KK SOKOL
Kumite - Mlađi kadeti (U14) -57
295
0
JOVAN BOGDANOVIC (BIJELA)
589
0
SILVIO KAVELJ (PORTO)
589
0
SILVIO KAVELJ (PORTO)
124
0
JAKOV MRĐEN (BBIOGRD)
509
0
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
295
0
JOVAN BOGDANOVIC (BIJELA)
589
SILVIO KAVELJ (PORTO)
546
NIKO BURČUL (FIGHT)
124
JAKOV MRĐEN (BBIOGRD)
410
JOSIP BOŠNJAK (NERETV)
346
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
600
DINO SUČIĆ (DAL)
256
JOVAN ĐURANOVIĆ (BAR)
509
0
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
589
0
SILVIO KAVELJ (PORTO)
546
0
NIKO BURČUL (FIGHT)
124
0
JAKOV MRĐEN (BBIOGRD)
410
0
JOSIP BOŠNJAK (NERETV)
346
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
600
0
DINO SUČIĆ (DAL)
256
0
JOVAN ĐURANOVIĆ (BAR)
509
0
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
124
0
JAKOV MRĐEN (BBIOGRD)
346
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
256
0
JOVAN ĐURANOVIĆ (BAR)
509
0
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
256
0
JOVAN ĐURANOVIĆ (BAR)
600
DINO SUČIĆ (DAL)
346
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
600
0
DINO SUČIĆ (DAL)
Osvajači medalja
1. MILJENKO VASILJ, MEĐUGORJE
2. JOVAN ĐURANOVIĆ, Bar
3. SILVIO KAVELJ, PORTO TOLERO
3. STIPE MIJATOVIĆ, DRNIŠ
Kumite - Mlađi kadeti (U14)+57
448
LEON BUHIĆ (OKIT)
448
0
LEON BUHIĆ (OKIT)
636
0
JOSIP BOŠNJAK (NERETV)
474
0
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
636
0
JOSIP BOŠNJAK (NERETV)
518
MATEO RAVLIĆ (KK ZANS)
491
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
448
LEON BUHIĆ (OKIT)
392
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
452
DUJE THEO SAVIĆ (OKIT)
348
MARKO STRUNJE (DRNIS)
34
ROKO PAVLOVIĆ (PORTO)
636
0
JOSIP BOŠNJAK (NERETV)
518
0
MATEO RAVLIĆ (KK ZANS)
491
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
448
0
LEON BUHIĆ (OKIT)
392
0
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
452
0
DUJE THEO SAVIĆ (OKIT)
348
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
34
0
ROKO PAVLOVIĆ (PORTO)
636
0
JOSIP BOŠNJAK (NERETV)
491
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
392
0
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
348
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
491
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
348
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
34
ROKO PAVLOVIĆ (PORTO)
392
0
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
34
0
ROKO PAVLOVIĆ (PORTO)
Osvajači medalja
1. MARKO STRUNJE, DRNIŠ
2. ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ, KK SOKOL
3. JOSIP BOŠNJAK, Neretva
3. BRUNO BAKOTA, KK Galeb