Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5. Ploče Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Učenici (U12)- 9-8 Kyu
Kata - Učenici (U12)- 7-5 Kyu
Kata - Učenici (U12)
Kata - Učenici (U12)- 9-8 Kyu
544
0
TONI VLAHOV (FIGHT)
465
0
MATEJ REŽIĆ (KKSOLIN)
465
0
MATEJ REŽIĆ (KKSOLIN)
356
0
IVAN BORNA ĆELIĆ (KKKDM)
544
0
TONI VLAHOV (FIGHT)
233
0
MILAN KEVILJ (POSUŠJE)
547
0
TONI STRIKA (FIGHT)
355
0
ANTE RAIČ (KKKDM)
545
JAVOR BACH (FIGHT)
465
0
MATEJ REŽIĆ (KKSOLIN)
233
0
MILAN KEVILJ (POSUŠJE)
355
0
ANTE RAIČ (KKKDM)
545
0
JAVOR BACH (FIGHT)
233
0
MILAN KEVILJ (POSUŠJE)
355
0
ANTE RAIČ (KKKDM)
545
0
JAVOR BACH (FIGHT)
547
0
TONI STRIKA (FIGHT)
Medalists
1. MILAN KEVILJ, KK Posušje
2. ANTE RAIČ, KK Knez Domagoj Metković
3. MATEJ REŽIĆ, DALMACIJA-CEMENT
3. JAVOR BACH, Velebit
Kata - Učenici (U12)- 7-5 Kyu
489
0
IVAN ĆOSIĆ (KK SOKO)
633
0
JURAJ ŠKEMBER (ŠIBENIK)
614
0
TINO JOVIĆ (DAL)
557
0
NIKOLA BOTO (LJU)
633
0
JURAJ ŠKEMBER (ŠIBENIK)
557
0
NIKOLA BOTO (LJU)
Medalists
1. JURAJ ŠKEMBER, ŠIBENIK
2. NIKOLA BOTO, LJUBUŠKI
3. IVAN ĆOSIĆ, KK SOKOL
3. TINO JOVIĆ, DALMACIJA
Kata - Učenici (U12)
472
0
JURE ILIĆ (KKKDM)
599
0
IVAN TARLE (DAL)
400
0
LUKAS BAČIĆ (KKGALEB)
492
0
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
599
0
IVAN TARLE (DAL)
492
0
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
Medalists
1. MATO MIJATOVIĆ, KK SOKOL
2. IVAN TARLE, DALMACIJA
3. LUKAS BAČIĆ, KK Galeb
3. JURE ILIĆ, KK Knez Domagoj Metković