Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
5. Ploče Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
TEŽINE / UZRASTI
10. Kumite - Ml. učenice (U10) -28
Kumite - Ml. učenice (U10) -32
Kumite - Ml. učenice (U10) -36
Kumite - Ml. učenice (U10) +36
10. Kumite - Ml. učenice (U10) -28
308
0
MARTA ĆERLEK (METKOVI)
384
0
NINA PERIŠIĆ (OBI KAŠ)
308
0
MARTA ĆERLEK (METKOVI)
60
0
DORIS KLEPO (DAL)
30
0
NORA BARBIR (PORTO)
308
0
MARTA ĆERLEK (METKOVI)
384
NINA PERIŠIĆ (OBI KAŠ)
380
MATEA ČAGALJ (OBI KAŠ)
60
DORIS KLEPO (DAL)
494
ROZA MARKOVIĆ (KK SOKO)
612
LINDA VRANJEŠ (DAL)
388
LARA OREB (OBI KAŠ)
82
NIKOLINA TVRDE (DAL)
30
0
NORA BARBIR (PORTO)
384
0
NINA PERIŠIĆ (OBI KAŠ)
380
0
MATEA ČAGALJ (OBI KAŠ)
60
0
DORIS KLEPO (DAL)
494
0
ROZA MARKOVIĆ (KK SOKO)
612
0
LINDA VRANJEŠ (DAL)
388
0
LARA OREB (OBI KAŠ)
82
0
NIKOLINA TVRDE (DAL)
30
0
NORA BARBIR (PORTO)
60
0
DORIS KLEPO (DAL)
494
0
ROZA MARKOVIĆ (KK SOKO)
82
0
NIKOLINA TVRDE (DAL)
30
0
NORA BARBIR (PORTO)
82
0
NIKOLINA TVRDE (DAL)
388
LARA OREB (OBI KAŠ)
494
0
ROZA MARKOVIĆ (KK SOKO)
388
0
LARA OREB (OBI KAŠ)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA TVRDE, DALMACIJA
2. NORA BARBIR, PORTO TOLERO
3. DORIS KLEPO, DALMACIJA
3. ROZA MARKOVIĆ, KK SOKOL
Kumite - Ml. učenice (U10) -32
191
0
MARTA BJELICA (KAKATO)
450
0
GABRIJELA GRUBELIĆ (OKIT)
191
0
MARTA BJELICA (KAKATO)
385
0
PAOLA RANČIĆ (OBI KAŠ)
450
GABRIJELA GRUBELIĆ (OKIT)
449
0
FRANKA MIĆIN (OKIT)
344
0
LAURA BILAC (ŠIROKI)
175
LANA ŠUŠA (ŠI 1066)
385
0
PAOLA RANČIĆ (OBI KAŠ)
450
0
GABRIJELA GRUBELIĆ (OKIT)
344
0
LAURA BILAC (ŠIROKI)
175
0
LANA ŠUŠA (ŠI 1066)
385
0
PAOLA RANČIĆ (OBI KAŠ)
344
0
LAURA BILAC (ŠIROKI)
175
0
LANA ŠUŠA (ŠI 1066)
449
0
FRANKA MIĆIN (OKIT)
Osvajači medalja
1. LAURA BILAC, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
2. PAOLA RANČIĆ, OBI Kaštela
3. GABRIJELA GRUBELIĆ, OKIT
3. LANA ŠUŠA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Ml. učenice (U10) -36
70
0
JELENA PIPUNIC (DAL)
254
0
VASILISA VUKANOVIĆ (BAR)
313
PETRA MAČUKET (METKOVI)
70
0
JELENA PIPUNIC (DAL)
313
0
PETRA MAČUKET (METKOVI)
Osvajači medalja
1. JELENA PIPUNIC, DALMACIJA
2. PETRA MAČUKET, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. VASILISA VUKANOVIĆ, Bar
3. ----
Kumite - Ml. učenice (U10) +36
512
0
MARIJA PERVAN (MEĐUGOR)
445
0
ELIN IANACHI ĆOPIČ (OKIT)
434
0
IVA MARIĆ (KKŠB)
512
0
MARIJA PERVAN (MEĐUGOR)
581
0
MIA MARIJA ŠUTA (LJU)
445
0
ELIN IANACHI ĆOPIČ (OKIT)
435
0
KLARA LOVRIĆ (KKŠB)
613
0
SARA VUČAK (DAL)
230
LEA REZO (POSUŠJE)
434
0
IVA MARIĆ (KKŠB)
445
0
ELIN IANACHI ĆOPIČ (OKIT)
435
0
KLARA LOVRIĆ (KKŠB)
230
0
LEA REZO (POSUŠJE)
434
0
IVA MARIĆ (KKŠB)
435
0
KLARA LOVRIĆ (KKŠB)
230
0
LEA REZO (POSUŠJE)
613
0
SARA VUČAK (DAL)
Osvajači medalja
1. IVA MARIĆ, Široki Brijeg
2. KLARA LOVRIĆ, Široki Brijeg
3. ELIN IANACHI ĆOPIČ, OKIT
3. LEA REZO, KK Posušje