Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
5. Ploče Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"Bjelopoljac"
Bar
BIJELA
Brač
Buducnost
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Hercegovina-Zagreb
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KK DO - Tuzla
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK Posušje
KK SOKOL
KK Zanshin Split
KRK CROATIA
LJUBUŠKI
MEĐUGORJE
Neretva
OBI Kaštela
OKIT
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
Široki Brijeg
TIGAR KNIN
Velebit
Vukovar`91
ZRINSKI
Zvonimir Zadar
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenici (U10) -34
10. Kumite - Ml. učenice (U10) -28
Kumite - Ml. učenice (U10) -36
Kumite - Učenici (U12)-30
Kumite - Učenici (U12) -42
Kumite - Učenici (U12) -46
Kumite – Učenici (U12) +46
Kumite - Učenice (U12)-36
Kumite – Učenice (U12) -40
Kumite – Učenice (U12) -44
Kumite – Učenice (U12) +44
Kumite - Mlađi kadeti (U14) -48
Kumite - Mlađi kadeti (U14) -52
Kumite - Mlađe kadetkinje (U14) -40
Kumite - Mlađe kadetkinje (U14) -50
Kumite - Kadeti (U16) -57
Kumite – Kadetkinje (U16) +54
Kumite - Juniorke (U18) +59
Kata - Mlađi učenici (U10) - 9-8 Kyu
Kata - Mlađi učenici (U10) - 7-6 Kyu
Kata - Mlađe Učenice (U10)- 7,8 Kyu
Kata - Mlađe učenice (U10)- 9-8 Kyu
Kata – Učenice (U12) - 7-5 Kyu
Kata - Mlađe učenice (U10)- 9-8 Kyu
263
0
JUDITA BATINOVIĆ (KKKDM)
625
0
SARA LEŽENIĆ (METKOVI)
263
0
JUDITA BATINOVIĆ (KKKDM)
268
0
NOA ANTUNOVIĆ (KKKDM)
235
0
SARA BEŠLIĆ (POSUŠJE)
263
0
JUDITA BATINOVIĆ (KKKDM)
625
SARA LEŽENIĆ (METKOVI)
561
0
EMA MUCIĆ (LJU)
269
0
LUCIJA BEBIĆ (KKKDM)
268
NOA ANTUNOVIĆ (KKKDM)
232
0
MATEA ČAMBER (POSUŠJE)
262
0
LEA DOMINIKOVIĆ (KKKDM)
270
PETRA IVANKOVIĆ (KKKDM)
529
0
ELA BEZER (METKOVI)
606
0
EVA KONĐA (DAL)
264
KATJA BULUM (KKKDM)
235
0
SARA BEŠLIĆ (POSUŠJE)
625
0
SARA LEŽENIĆ (METKOVI)
269
0
LUCIJA BEBIĆ (KKKDM)
268
0
NOA ANTUNOVIĆ (KKKDM)
232
0
MATEA ČAMBER (POSUŠJE)
270
0
PETRA IVANKOVIĆ (KKKDM)
606
0
EVA KONĐA (DAL)
264
0
KATJA BULUM (KKKDM)
235
0
SARA BEŠLIĆ (POSUŠJE)
268
0
NOA ANTUNOVIĆ (KKKDM)
232
0
MATEA ČAMBER (POSUŠJE)
264
0
KATJA BULUM (KKKDM)
235
0
SARA BEŠLIĆ (POSUŠJE)
232
0
MATEA ČAMBER (POSUŠJE)
270
0
PETRA IVANKOVIĆ (KKKDM)
262
0
LEA DOMINIKOVIĆ (KKKDM)
264
0
KATJA BULUM (KKKDM)
262
0
LEA DOMINIKOVIĆ (KKKDM)
Osvajači medalja
1. SARA BEŠLIĆ, KK Posušje
2. MATEA ČAMBER, KK Posušje
3. NOA ANTUNOVIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. KATJA BULUM, KK Knez Domagoj Metković