Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5. Ploče Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"Bjelopoljac"
Bar
BIJELA
Brač
Buducnost
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Hercegovina-Zagreb
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KK DO - Tuzla
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK Posušje
KK SOKOL
KK Zanshin Split
KRK CROATIA
LJUBUŠKI
MEĐUGORJE
Neretva
OBI Kaštela
OKIT
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
Široki Brijeg
TIGAR KNIN
Velebit
Vukovar`91
ZRINSKI
Zvonimir Zadar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Mlađi učenici (U10) - 9-8 Kyu
Kata - Mlađi učenici (U10) - 7-6 Kyu
Kata - Mlađe Učenice (U10)- 7,8 Kyu
Kata – Učenice (U12) - 7-5 Kyu
Kata - Učenice (U12)
Kata - Kadeti (U16)
Kata - Mlađe Učenice (U10)- 7,8 Kyu
569
0
ANTONIJA MARTINIĆ (BRAČ)
303
0
ANITA GRGIĆ (METKOVI)
303
0
ANITA GRGIĆ (METKOVI)
419
0
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
582
0
MARTA JURIČ (LJU)
419
0
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
528
0
KARLA ŠAPINA (METKOVI)
571
0
LARA ANTIČEVIĆ (BRAČ)
422
0
LARA STANČIĆ (BUSHI)
569
0
ANTONIJA MARTINIĆ (BRAČ)
303
ANITA GRGIĆ (METKOVI)
615
0
LUCIJA DILBER (DAL)
573
0
NORA GALOVIĆ (BRAČ)
525
0
LUCA MASLAĆ (METKOVI)
572
0
TIA ETEROVIĆ (BRAČ)
321
0
MARINA UJDUR (METKOVI)
570
0
NORA VRANDEČIĆ (BRAČ)
418
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
419
0
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
571
0
LARA ANTIČEVIĆ (BRAČ)
422
0
LARA STANČIĆ (BUSHI)
303
0
ANITA GRGIĆ (METKOVI)
573
0
NORA GALOVIĆ (BRAČ)
572
0
TIA ETEROVIĆ (BRAČ)
321
0
MARINA UJDUR (METKOVI)
418
0
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
419
0
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
422
0
LARA STANČIĆ (BUSHI)
572
0
TIA ETEROVIĆ (BRAČ)
418
0
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
422
0
LARA STANČIĆ (BUSHI)
418
0
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
321
MARINA UJDUR (METKOVI)
572
0
TIA ETEROVIĆ (BRAČ)
321
0
MARINA UJDUR (METKOVI)
Medalists
1. MARTINA BUBIĆ, KK Galeb
2. LARA STANČIĆ, Karate Dojo Brač
3. ANTEA KNEZOVIĆ, KK Galeb
3. TIA ETEROVIĆ, Brač