Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5. Ploče Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"Bjelopoljac"
Bar
BIJELA
Brač
Buducnost
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Hercegovina-Zagreb
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KK DO - Tuzla
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK Posušje
KK SOKOL
KK Zanshin Split
KRK CROATIA
LJUBUŠKI
MEĐUGORJE
Neretva
OBI Kaštela
OKIT
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
Široki Brijeg
TIGAR KNIN
Velebit
Vukovar`91
ZRINSKI
Zvonimir Zadar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. učenici (U10) +38
Kumite – Učenici (U12) +46
Kata - Cicibanke U8 (9-7kyu)
Kata - Mlađi učenici (U10)
Kata - Učenici (U12)- 9-8 Kyu
Kata - Mlađe kadetkinje (U14)
Kumite – Učenici (U12) +46
304
0
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
225
0
LOVRO ČALE (ZRINSKI)
304
0
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
530
0
STIPE VLASTELICA (KK SOKO)
225
0
LOVRO ČALE (ZRINSKI)
592
0
MARKO GAĆE (DAL)
451
0
TONI GULAM (OKIT)
304
0
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
530
0
STIPE VLASTELICA (KK SOKO)
77
0
MARINO BONAČIĆ (DAL)
466
0
MATEJ REŽIĆ (KKSOLIN)
310
0
MARIN GRGIĆ (METKOVI)
222
0
DENIS KOŽUL DODIG (ZRINSKI)
85
0
ROKO ŽAPER (DAL)
519
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
92
0
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
185
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
67
0
IVAN RAMLJAK (DAL)
113
0
JURE ILIĆ (KKKDM)
522
0
MIHAILO GOJAKOVIĆ (BAR)
225
0
LOVRO ČALE (ZRINSKI)
451
0
TONI GULAM (OKIT)
530
0
STIPE VLASTELICA (KK SOKO)
466
0
MATEJ REŽIĆ (KKSOLIN)
85
0
ROKO ŽAPER (DAL)
92
0
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
185
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
522
0
MIHAILO GOJAKOVIĆ (BAR)
451
0
TONI GULAM (OKIT)
530
0
STIPE VLASTELICA (KK SOKO)
92
0
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
522
0
MIHAILO GOJAKOVIĆ (BAR)
451
0
TONI GULAM (OKIT)
522
0
MIHAILO GOJAKOVIĆ (BAR)
185
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
113
0
JURE ILIĆ (KKKDM)
92
0
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
113
0
JURE ILIĆ (KKKDM)
Medalists
1. MIHAILO GOJAKOVIĆ, Bar
2. TONI GULAM, OKIT
3. STIPE VLASTELICA, KK SOKOL
3. ANTE LEONTIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ