Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
5. Ploče Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"Bjelopoljac"
Bar
BIJELA
Brač
Buducnost
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Hercegovina-Zagreb
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KK DO - Tuzla
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK Posušje
KK SOKOL
KK Zanshin Split
KRK CROATIA
LJUBUŠKI
MEĐUGORJE
Neretva
OBI Kaštela
OKIT
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
Široki Brijeg
TIGAR KNIN
Velebit
Vukovar`91
ZRINSKI
Zvonimir Zadar
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi kadeti (U14) -52
Kumite - Mlađi kadeti (U14)+57
Kumite - U 21 (muški) -75
Kata - Cicibani U8 (9-7kyu)
Kata - Cicibani U8
Kata - Mlađi učenici (U10) - 9-8 Kyu
Kata - Mlađi učenici (U10)
Kata - Mlađe Učenice (U10)- 7,8 Kyu
Kata - Učenici (U12)
Kata – Učenice (U12) - 9-8 Kyu
Kata – Učenice (U12) - 7-5 Kyu
Kata - Kadetkinje (U16)
Kumite - Mlađi kadeti (U14)+57
448
LEON BUHIĆ (OKIT)
448
0
LEON BUHIĆ (OKIT)
636
0
JOSIP BOŠNJAK (NERETV)
474
0
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
636
0
JOSIP BOŠNJAK (NERETV)
518
MATEO RAVLIĆ (KK ZANS)
491
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
448
LEON BUHIĆ (OKIT)
392
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
452
DUJE THEO SAVIĆ (OKIT)
348
MARKO STRUNJE (DRNIS)
34
ROKO PAVLOVIĆ (PORTO)
636
0
JOSIP BOŠNJAK (NERETV)
518
0
MATEO RAVLIĆ (KK ZANS)
491
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
448
0
LEON BUHIĆ (OKIT)
392
0
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
452
0
DUJE THEO SAVIĆ (OKIT)
348
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
34
0
ROKO PAVLOVIĆ (PORTO)
636
0
JOSIP BOŠNJAK (NERETV)
491
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
392
0
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
348
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
491
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
348
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
34
ROKO PAVLOVIĆ (PORTO)
392
0
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
34
0
ROKO PAVLOVIĆ (PORTO)
Osvajači medalja
1. MARKO STRUNJE, DRNIŠ
2. ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ, KK SOKOL
3. JOSIP BOŠNJAK, Neretva
3. BRUNO BAKOTA, KK Galeb