Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
5. Ploče Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"Bjelopoljac"
Bar
BIJELA
Brač
Buducnost
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Hercegovina-Zagreb
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KK DO - Tuzla
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK Posušje
KK SOKOL
KK Zanshin Split
KRK CROATIA
LJUBUŠKI
MEĐUGORJE
Neretva
OBI Kaštela
OKIT
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
Široki Brijeg
TIGAR KNIN
Velebit
Vukovar`91
ZRINSKI
Zvonimir Zadar
TEŽINE / UZRASTI
Kumite – Cicibani (U8) -26
Kumite – Cicibani (U8) +26
Kumite – Cicibanke (U8) +26
Kumite - Ml. učenici (U10) -30
Kumite - Ml. učenici (U10) -34
Kumite - Ml. učenici (U10) +38
10. Kumite - Ml. učenice (U10) -28
Kumite – Učenice (U12) -32
Kumite – Učenice (U12) -40
Kumite - Mlađi kadeti (U14) -41
Kumite - Mlađi kadeti (U14) -57
Kumite - Mlađi kadeti (U14)+57
Kumite - Mlađe kadetkinje (U14) -40
Kumite - Mlađe kadetkinje (U14) -50
Kumite - Mlađe kadetkinje (U14) +55
Kumite - Kadeti (U16) -57
Kumite – Kadeti (U16) +70
Kumite - Kadetkinje (U16) -47
Kumite - Kadetkinje (U16) -54
Kumite – Kadetkinje (U16) +54
Kumite - Juniori (U18) -76
Kumite - Juniorke (U18) -53
Kumite - Juniorke (U18) -59
Kumite - Juniorke (U18) +59
Kumite - U 21 (ženski) -61
Kumite - U 21 (ženski) +68
Kumite - Seniorke-Open
Kata - Cicibani U8 (9-7kyu)
Kata - Cicibanke U8 (9-7kyu)
Kata - Seniori (+18)
10. Kumite - Ml. učenice (U10) -28
308
0
MARTA ĆERLEK (METKOVI)
384
0
NINA PERIŠIĆ (OBI KAŠ)
308
0
MARTA ĆERLEK (METKOVI)
60
0
DORIS KLEPO (DAL)
30
0
NORA BARBIR (PORTO)
308
0
MARTA ĆERLEK (METKOVI)
384
NINA PERIŠIĆ (OBI KAŠ)
380
MATEA ČAGALJ (OBI KAŠ)
60
DORIS KLEPO (DAL)
494
ROZA MARKOVIĆ (KK SOKO)
612
LINDA VRANJEŠ (DAL)
388
LARA OREB (OBI KAŠ)
82
NIKOLINA TVRDE (DAL)
30
0
NORA BARBIR (PORTO)
384
0
NINA PERIŠIĆ (OBI KAŠ)
380
0
MATEA ČAGALJ (OBI KAŠ)
60
0
DORIS KLEPO (DAL)
494
0
ROZA MARKOVIĆ (KK SOKO)
612
0
LINDA VRANJEŠ (DAL)
388
0
LARA OREB (OBI KAŠ)
82
0
NIKOLINA TVRDE (DAL)
30
0
NORA BARBIR (PORTO)
60
0
DORIS KLEPO (DAL)
494
0
ROZA MARKOVIĆ (KK SOKO)
82
0
NIKOLINA TVRDE (DAL)
30
0
NORA BARBIR (PORTO)
82
0
NIKOLINA TVRDE (DAL)
388
LARA OREB (OBI KAŠ)
494
0
ROZA MARKOVIĆ (KK SOKO)
388
0
LARA OREB (OBI KAŠ)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA TVRDE, DALMACIJA
2. NORA BARBIR, PORTO TOLERO
3. DORIS KLEPO, DALMACIJA
3. ROZA MARKOVIĆ, KK SOKOL