Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. ĐURĐEVAC OPEN 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 6,7 g. -24 (MU1)
Kumite - Mlađi učenici 6,7 g. -28 (MU2)
Kumite - Mlađi učenici 7,8,9 g. -26 (MU4)
Kumite - Mlađi učenici 7,8,9 g. -30 (MU5)
Kumite - Mlađi učenici 7,8,9 g. -34 (MU6)
Kumite - Mlađi učenici 7,8,9 g. -38 (MU7)
Kumite - Mlađi učenici 7,8,9 g. +38 (MU8)
Kumite - Mlađi učenici 7,8,9 g. -26 (MU4)
714
0
ENIO PIKIJA (KK "VŽ")
643
0
LEON PRPIĆ (STIJENA)
714
0
ENIO PIKIJA (KK "VŽ")
498
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
714
0
ENIO PIKIJA (KK "VŽ")
391
0
TARIK SALKIC (KKBIHAĆ)
643
LEON PRPIĆ (STIJENA)
23
0
LUKA GRUMEREC (DURDEVA)
452
0
ADRIAN VEDRIŠ (PODRSOK)
498
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
463
0
BENJAMIN MIJATOVIĆ (BELIMAN)
520
0
NEDIM ŠARIĆ (KKBIHAĆ)
502
SVEN SLAVULJ (STIJENA)
602
0
HRVOJE ŠULEK (ET)
448
0
NIKO MAROVIĆ (PODRSOK)
497
LAZAR ARNAUT (ENERGIJ)
391
0
TARIK SALKIC (KKBIHAĆ)
643
0
LEON PRPIĆ (STIJENA)
23
0
LUKA GRUMEREC (DURDEVA)
498
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
520
0
NEDIM ŠARIĆ (KKBIHAĆ)
502
0
SVEN SLAVULJ (STIJENA)
602
0
HRVOJE ŠULEK (ET)
497
0
LAZAR ARNAUT (ENERGIJ)
391
0
TARIK SALKIC (KKBIHAĆ)
498
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
502
0
SVEN SLAVULJ (STIJENA)
602
0
HRVOJE ŠULEK (ET)
391
0
TARIK SALKIC (KKBIHAĆ)
502
0
SVEN SLAVULJ (STIJENA)
520
NEDIM ŠARIĆ (KKBIHAĆ)
602
0
HRVOJE ŠULEK (ET)
520
0
NEDIM ŠARIĆ (KKBIHAĆ)
Medalists
1. TARIK SALKIC, KK BIHAĆ
2. SVEN SLAVULJ, STIJENA
3. ENIO PIKIJA, VARAŽDIN
3. HRVOJE ŠULEK, Euro-Tera