Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. ĐURĐEVAC OPEN 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U7)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (U8)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (U9)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (U10)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (U11)
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U7)
340
0
KARLA ROGOVIĆ (VIROVTC)
727
0
SUHEJLA ISAKI (FORCAMK)
32
0
MARLA ANA HRPALO (DURDEVA)
419
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
727
0
SUHEJLA ISAKI (FORCAMK)
419
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
Medalists
1. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
2. SUHEJLA ISAKI, FORCA SKOPJE
3. MARLA ANA HRPALO, ĐURĐEVAC
3. KARLA ROGOVIĆ, Virovitica
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (U8)
725
0
ARTA BUSHI (FORCAMK)
314
0
IVA POFUK (IVANEC)
725
0
ARTA BUSHI (FORCAMK)
506
0
ANTONIA PAVLOVIĆ (DURDEVA)
314
IVA POFUK (IVANEC)
158
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
525
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
609
TINA GRETIĆ (ET)
506
0
ANTONIA PAVLOVIĆ (DURDEVA)
314
0
IVA POFUK (IVANEC)
525
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
609
0
TINA GRETIĆ (ET)
506
0
ANTONIA PAVLOVIĆ (DURDEVA)
525
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
609
0
TINA GRETIĆ (ET)
158
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
Medalists
1. NELLY DŽANIĆ, Mladost
2. ANTONIA PAVLOVIĆ, ĐURĐEVAC
3. ARTA BUSHI, FORCA SKOPJE
3. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (U9)
704
LANA KOROTAJ (KK "VŽ")
704
0
LANA KOROTAJ (KK "VŽ")
665
0
LAURA LISAC (DELTA)
665
0
LAURA LISAC (DELTA)
244
0
PAOLA KOSTIĆ (KKBIHAĆ)
500
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
4
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
704
LANA KOROTAJ (KK "VŽ")
186
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
691
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
493
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
703
JANA SVRŽNJAK (KK "VŽ")
665
0
LAURA LISAC (DELTA)
500
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
4
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
704
0
LANA KOROTAJ (KK "VŽ")
186
0
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
691
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
493
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
703
0
JANA SVRŽNJAK (KK "VŽ")
665
0
LAURA LISAC (DELTA)
4
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
186
0
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
493
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
4
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
186
0
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
691
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
493
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
691
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
Medalists
1. EMA JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
2. LANA HRVOIĆ, ĐURĐEVAC
3. LAURA LISAC, Delta
3. KARLA ŠANČIĆ, STIJENA
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (U10)
723
JUSTRA ADEMI (FORCAMK)
17
0
PETRA JANČIJEV (DURDEVA)
723
0
JUSTRA ADEMI (FORCAMK)
514
NINA ZELENBRZ (VIROVTC)
315
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
160
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
723
0
JUSTRA ADEMI (FORCAMK)
514
0
NINA ZELENBRZ (VIROVTC)
315
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
160
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
514
0
NINA ZELENBRZ (VIROVTC)
315
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
160
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
Medalists
1. NINA ZELENBRZ, Virovitica
2. MELANI MAGDIĆ, IVANEC
3. JUSTRA ADEMI, FORCA SKOPJE
3. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (U11)
187
0
LARA HODALIĆ (DURDEVA)
486
0
TIJANA KNEŽEVIĆ (ENERGIJ)
187
0
LARA HODALIĆ (DURDEVA)
455
0
ANA FILIPOVIĆ (KK MS)
486
TIJANA KNEŽEVIĆ (ENERGIJ)
291
0
SARAH TETARIĆ (KKBIHAĆ)
414
0
HARTMANN ESZTER (BARCSI )
684
PAOLA HORVAT (KK MS)
455
0
ANA FILIPOVIĆ (KK MS)
486
0
TIJANA KNEŽEVIĆ (ENERGIJ)
414
0
HARTMANN ESZTER (BARCSI )
684
0
PAOLA HORVAT (KK MS)
455
0
ANA FILIPOVIĆ (KK MS)
684
0
PAOLA HORVAT (KK MS)
414
HARTMANN ESZTER (BARCSI )
Medalists
1. ANA FILIPOVIĆ, Mala Subotica
2. PAOLA HORVAT, Mala Subotica
3. LARA HODALIĆ, ĐURĐEVAC
3. HARTMANN ESZTER, Barcsi Városi Sportegyesület