Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. ĐURĐEVAC OPEN 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniorke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (MK1)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (MK2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (MK3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (MK4)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (MK5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (MK6)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (MK7)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -OPEN (MK8)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (MK2)
168
0
SEMIR MIDŽIĆ (KKBIHAĆ)
390
0
RENATO DJAKOVIĆ (KTC KŽ)
390
0
RENATO DJAKOVIĆ (KTC KŽ)
748
0
BRUNO ŠIMURINA (SOKOL)
344
0
DENIS ŽUPAN (VIROVTC)
748
0
BRUNO ŠIMURINA (SOKOL)
562
JAN HARTL (KZS)
168
0
SEMIR MIDŽIĆ (KKBIHAĆ)
527
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
390
RENATO DJAKOVIĆ (KTC KŽ)
764
0
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
402
0
KARLO JURČEVIĆ (OMEGA)
732
ABDURAHIM IDRIZI (FORCAMK)
696
0
PAVLE DUJAKOVIĆ (KKBIHAĆ)
274
0
DRAŽEN ŠARIĆ (SAMOBOR)
89
AYBERK KÖRÜKÇÜ (UBSK)
748
0
BRUNO ŠIMURINA (SOKOL)
562
0
JAN HARTL (KZS)
527
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
390
0
RENATO DJAKOVIĆ (KTC KŽ)
402
0
KARLO JURČEVIĆ (OMEGA)
732
0
ABDURAHIM IDRIZI (FORCAMK)
696
0
PAVLE DUJAKOVIĆ (KKBIHAĆ)
89
0
AYBERK KÖRÜKÇÜ (UBSK)
748
0
BRUNO ŠIMURINA (SOKOL)
527
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
732
0
ABDURAHIM IDRIZI (FORCAMK)
696
0
PAVLE DUJAKOVIĆ (KKBIHAĆ)
527
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
696
0
PAVLE DUJAKOVIĆ (KKBIHAĆ)
89
0
AYBERK KÖRÜKÇÜ (UBSK)
274
0
DRAŽEN ŠARIĆ (SAMOBOR)
732
0
ABDURAHIM IDRIZI (FORCAMK)
274
0
DRAŽEN ŠARIĆ (SAMOBOR)
Medalists
1. PAVLE DUJAKOVIĆ, KK BIHAĆ
2. LEO MARKOVIĆ, Mladost
3. BRUNO ŠIMURINA, SOKOL
3. ABDURAHIM IDRIZI, FORCA SKOPJE