Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
7. Brckovljani/Gradec kup
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
BORIŠČE
Borišče 1
Borišče 2
TEŽA/LETO
Kumite - Mlađi učenici -26
Kumite - Mlađi učenici -34
Kumite - Mlađe učenice -28
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenice -36
Kata - Limači B (L1)
Kata - Cicibani B(B1)
Kata - Cicibani A (A1)
Kata - Mlađi učenici B (B3)
Kata - Mlađi učenici A (A3)
Kata - Učenici B (B5)
Kata - Učenici A (A5)
Kata - Mlađi kadeti B (B7)
Kata - Mlađi kadeti A (A7)
Kata - Kadeti A (A9)
Kumite - Mlađi učenici -26
93
0
VITO HULINA (VGORICA)
34
0
ANTE MASLAĆ (ET)
34
0
ANTE MASLAĆ (ET)
93
0
VITO HULINA (VGORICA)
82
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
85
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
74
0
LUKA BLAŽEVIĆ (BRCKO)
110
IVAN SMOLČIĆ (VGORICA)
34
0
ANTE MASLAĆ (ET)
82
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
74
0
LUKA BLAŽEVIĆ (BRCKO)
110
0
IVAN SMOLČIĆ (VGORICA)
82
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
74
0
LUKA BLAŽEVIĆ (BRCKO)
110
0
IVAN SMOLČIĆ (VGORICA)
85
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
Dobitniki medalj
1. DAVID LOVRINOVIĆ, VELIKA GORICA
2. LUKA BLAŽEVIĆ, KK Brckovljani
3. ANTE MASLAĆ, Euro-Tera
3. EMANUEL DUNDOVIĆ, VELIKA GORICA
Kumite - Mlađi učenici -34
102
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
111
0
KARLO RUŠKOVAČKI (VGORICA)
11
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
102
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
111
KARLO RUŠKOVAČKI (VGORICA)
192
0
PETAR FILIPOVIĆ (RONIN)
195
0
JAN JESENKOVIĆ (BSHDOZG)
98
FRAN ŽORDIĆ (VGORICA)
11
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
111
0
KARLO RUŠKOVAČKI (VGORICA)
195
0
JAN JESENKOVIĆ (BSHDOZG)
98
0
FRAN ŽORDIĆ (VGORICA)
11
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
195
0
JAN JESENKOVIĆ (BSHDOZG)
98
0
FRAN ŽORDIĆ (VGORICA)
192
0
PETAR FILIPOVIĆ (RONIN)
Dobitniki medalj
1. MARK FILEŠ, KAPTOL
2. JAN JESENKOVIĆ, BUSHIDO
3. NIKOLA HUZJAK, VELIKA GORICA
3. FRAN ŽORDIĆ, VELIKA GORICA
Kumite - Mlađe učenice -28
38
0
NIKA DUMANČIĆ (ET)
83
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
84
VITA KUČAN (VGORICA)
83
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
84
0
VITA KUČAN (VGORICA)
Dobitniki medalj
1. VITA KUČAN, VELIKA GORICA
2. EMA JUKIĆ, VELIKA GORICA
3. NIKA DUMANČIĆ, Euro-Tera
3. ----
Kumite - Učenici -30
81
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
88
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
89
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
39
0
JANKO GROSS (ET)
88
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
89
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
Dobitniki medalj
1. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
2. MIHAEL POTOČKI, VELIKA GORICA
3. ANDRO VUKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. JANKO GROSS, Euro-Tera
Kumite - Učenici -38
228
0
ANTE KOMBOL (KKHZG)
177
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
215
0
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
218
0
BORNA HUIĆ (GOJU)
177
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
215
0
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
Dobitniki medalj
1. ADRIAN STANČIĆ, KLENOVNIK
2. ANTE PAVLINOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. ANTE KOMBOL, Hercegovina-Zagreb
3. BORNA HUIĆ, Dr.Ante Starčević
Kumite - Učenice -36
222
INES LALIĆ (GORDOWA)
222
0
INES LALIĆ (GORDOWA)
196
0
KIM JESENKOVIĆ (BSHDOZG)
104
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
214
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
230
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
222
0
INES LALIĆ (GORDOWA)
104
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
214
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
230
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
104
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
214
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
230
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
Dobitniki medalj
1. LUCIJA PEROVIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. INES LALIĆ, Gordowa
3. DOROTEA IVANČIĆ, SPORTSLIFE
Kata - Limači B (L1)
225
0
JOSIP SLOUP (KK KIK)
180
0
BLAŽ JURLINA (KAPTOL)
Dobitniki medalj
1. JOSIP SLOUP, KK KIK
2. BLAŽ JURLINA, KAPTOL
3. ----
3. ----
Kata - Cicibani B(B1)
132
0
DOMINIK LIPIĆ (BRCKO)
114
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
52
0
LEON POSARIĆ (BRCKO)
76
0
JAN JOVIČIĆ (BRCKO)
114
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
52
0
LEON POSARIĆ (BRCKO)
Dobitniki medalj
1. BARTOL PAVKOVIĆ, Kondura Sisak
2. LEON POSARIĆ, KK Brckovljani
3. DOMINIK LIPIĆ, KK Brckovljani
3. ----
Kata - Cicibani A (A1)
144
JAKOV KOSTANJEVAC (KK VŽ)
16
TADIJA VINKO JURLINA (KAPTOL)
144
JAKOV KOSTANJEVAC (KK VŽ)
233
0
ROKO BEDNJANIĆ (KK VŽ)
250
0
JAN KUNAK KORŠIĆ (KAPTOL)
232
ERIK TOMAŠIĆ (KK VŽ)
16
0
TADIJA VINKO JURLINA (KAPTOL)
144
0
JAKOV KOSTANJEVAC (KK VŽ)
250
0
JAN KUNAK KORŠIĆ (KAPTOL)
232
0
ERIK TOMAŠIĆ (KK VŽ)
16
0
TADIJA VINKO JURLINA (KAPTOL)
232
0
ERIK TOMAŠIĆ (KK VŽ)
250
JAN KUNAK KORŠIĆ (KAPTOL)
Dobitniki medalj
1. TADIJA VINKO JURLINA, KAPTOL
2. ERIK TOMAŠIĆ, Shitoryu Varaždin
3. JAKOV KOSTANJEVAC, Shitoryu Varaždin
3. JAN KUNAK KORŠIĆ, KAPTOL
Kata - Mlađi učenici B (B3)
59
0
FRAN STIPIĆ (BRCKO)
160
0
PATRIK HRELJA (BUKOVEC)
160
0
PATRIK HRELJA (BUKOVEC)
60
0
DAVID ŠTORGA (BRCKO)
123
0
PAVAO MUŽEK (KONDURA)
78
0
NINO LIVOJEVIĆ (BRCKO)
60
0
DAVID ŠTORGA (BRCKO)
133
0
MIHAEL LIPIĆ (BRCKO)
200
0
MARIN MRKONJIĆ (BSHDOZG)
59
0
FRAN STIPIĆ (BRCKO)
58
0
BRUNO FOTOVIĆ (BRCKO)
160
0
PATRIK HRELJA (BUKOVEC)
248
0
FILIP KOVAČ (GORDOWA)
53
0
MAXIM NOEL MATIJAŠIĆ (BRCKO)
72
0
SAŠA LOBOREC (BRCKO)
159
0
BORNA HRELJA (BUKOVEC)
169
0
IVAN KUKIĆ (FOKUS)
50
0
JAKOV GLOGOSKI (BRCKO)
79
TONI LIVOJEVIĆ (BRCKO)
123
0
PAVAO MUŽEK (KONDURA)
60
0
DAVID ŠTORGA (BRCKO)
200
0
MARIN MRKONJIĆ (BSHDOZG)
160
0
PATRIK HRELJA (BUKOVEC)
248
0
FILIP KOVAČ (GORDOWA)
159
0
BORNA HRELJA (BUKOVEC)
169
0
IVAN KUKIĆ (FOKUS)
79
0
TONI LIVOJEVIĆ (BRCKO)
60
0
DAVID ŠTORGA (BRCKO)
200
0
MARIN MRKONJIĆ (BSHDOZG)
159
0
BORNA HRELJA (BUKOVEC)
169
0
IVAN KUKIĆ (FOKUS)
200
0
MARIN MRKONJIĆ (BSHDOZG)
169
0
IVAN KUKIĆ (FOKUS)
79
0
TONI LIVOJEVIĆ (BRCKO)
50
0
JAKOV GLOGOSKI (BRCKO)
159
0
BORNA HRELJA (BUKOVEC)
79
0
TONI LIVOJEVIĆ (BRCKO)
Dobitniki medalj
1. IVAN KUKIĆ, FOKUS
2. MARIN MRKONJIĆ, BUSHIDO
3. DAVID ŠTORGA, KK Brckovljani
3. BORNA HRELJA, Okinawa
Kata - Mlađi učenici A (A3)
49
0
LUKA BLAŽEVIĆ (BRCKO)
229
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
220
0
VRBIĆ DANIJEL (KK KIK)
49
0
LUKA BLAŽEVIĆ (BRCKO)
229
KARLO HALUDEK (KK KIK)
224
NOA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
9
MARK FILEŠ (KAPTOL)
220
0
VRBIĆ DANIJEL (KK KIK)
229
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
224
0
NOA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
9
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
220
0
VRBIĆ DANIJEL (KK KIK)
9
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
224
NOA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
Dobitniki medalj
1. MARK FILEŠ, KAPTOL
2. VRBIĆ DANIJEL, KK KIK
3. KARLO HALUDEK, KK KIK
3. NOA BABIĆ TOMIĆ, KK KIK
Kata - Učenici B (B5)
113
ALEKSANDAR KERKEZ (KONDURA)
170
0
IVAN KUKIĆ (FOKUS)
197
0
PJER GABRIĆ (BSHDOZG)
56
0
IVAN BARUKČIĆ (BRCKO)
113
0
ALEKSANDAR KERKEZ (KONDURA)
75
0
LEON JAIĆ (BRCKO)
118
0
MARINO KRZNARIĆ (KONDURA)
181
0
JAN RAČIĆ (KAPTOL)
127
0
IVAN BOKUN (DS)
170
0
IVAN KUKIĆ (FOKUS)
113
0
ALEKSANDAR KERKEZ (KONDURA)
75
0
LEON JAIĆ (BRCKO)
181
0
JAN RAČIĆ (KAPTOL)
170
0
IVAN KUKIĆ (FOKUS)
181
0
JAN RAČIĆ (KAPTOL)
75
0
LEON JAIĆ (BRCKO)
127
0
IVAN BOKUN (DS)
Dobitniki medalj
1. IVAN KUKIĆ, FOKUS
2. JAN RAČIĆ, KAPTOL
3. ALEKSANDAR KERKEZ, Kondura Sisak
3. LEON JAIĆ, KK Brckovljani
Kata - Učenici A (A5)
234
0
MARKO GERBUS (KK VŽ)
243
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
10
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
198
0
KARLO BJELOVUK (BSHDOZG)
234
0
MARKO GERBUS (KK VŽ)
10
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
Dobitniki medalj
1. MARK FILEŠ, KAPTOL
2. MARKO GERBUS, Shitoryu Varaždin
3. KARLO BJELOVUK, BUSHIDO
3. ----
Kata - Mlađi kadeti B (B7)
201
0
LEON JAIĆ (BRCKO)
199
0
KARLO BJELOVUK (BSHDOZG)
Dobitniki medalj
1. KARLO BJELOVUK, BUSHIDO
2. LEON JAIĆ, KK Brckovljani
3. ----
3. ----
Kata - Mlađi kadeti A (A7)
251
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
77
0
MATEJ DOKUŠ (BRCKO)
24
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
251
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
24
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
Dobitniki medalj
1. MARK FILEŠ, KAPTOL
2. TOMISLAV TKALČEC, Okinawa
3. MATEJ DOKUŠ, KK Brckovljani
3. ----
Kata - Kadeti A (A9)
138
0
KRISTIAN VEČERIĆ (BRCKO)
29
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
Dobitniki medalj
1. TOMISLAV TKALČEC, Okinawa
2. KRISTIAN VEČERIĆ, KK Brckovljani
3. ----
3. ----