Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
7. KRK CUP
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici 7-9 g.
KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadeti 14-15 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Veteranke
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) (B3)
Mlađe učenice (B4)
Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) (B3)
181
0
ENA RAMIĆ (FORUM)
264
0
ANTONIJA JURLINA (PRIM RI)
264
0
ANTONIJA JURLINA (PRIM RI)
320
0
ZOE PAŠAGIĆ (FINIDA)
319
0
SARA PRODAN (FINIDA)
264
0
ANTONIJA JURLINA (PRIM RI)
181
0
ENA RAMIĆ (FORUM)
134
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
320
0
ZOE PAŠAGIĆ (FINIDA)
266
0
MIHAELA GRUBELIĆ (PRIM RI)
179
0
DOROTEA PERICA (FORUM)
245
0
HANA SVRTAN (IPON)
318
0
NIKA BAF (FINIDA)
249
0
DORA RAJNOVIĆ (PRIM RI)
280
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
244
0
KORNELIJA BOŽIĆ (IPON)
182
0
GABRIELA MARASOVIĆ (FORUM)
253
0
IRIS MILINKOVIĆ (PRIM RI)
180
ANJA BUŠLJETA (FORUM)
264
0
ANTONIJA JURLINA (PRIM RI)
134
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
320
0
ZOE PAŠAGIĆ (FINIDA)
179
0
DOROTEA PERICA (FORUM)
318
0
NIKA BAF (FINIDA)
280
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
253
0
IRIS MILINKOVIĆ (PRIM RI)
180
0
ANJA BUŠLJETA (FORUM)
134
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
320
0
ZOE PAŠAGIĆ (FINIDA)
318
0
NIKA BAF (FINIDA)
253
0
IRIS MILINKOVIĆ (PRIM RI)
134
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
318
0
NIKA BAF (FINIDA)
280
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
249
0
DORA RAJNOVIĆ (PRIM RI)
253
0
IRIS MILINKOVIĆ (PRIM RI)
280
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
Osvajači medalja
1. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET
2. NIKA BAF, FINIDA (POREČ)
3. ZOE PAŠAGIĆ, FINIDA (POREČ)
3. LAURA JOZIĆ, VIKTORIJA
Mlađe učenice (B4)
323
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
322
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
321
0
EMMA BERTA BOČKOR (FINIDA)
324
0
DAIN HASIPI (FINIDA)
322
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
324
0
DAIN HASIPI (FINIDA)
Osvajači medalja
1. IVA SAMOVOJSKA, FINIDA (POREČ)
2. DAIN HASIPI, FINIDA (POREČ)
3. SONJA RAJKO, FINIDA (POREČ)
3. EMMA BERTA BOČKOR, FINIDA (POREČ)