Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
7. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2018.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
Kumite - Cicibani
Kumite - Cicibanke
Kumite - Ml. učenici
Kumite - Ml. učenice
Kumite - Učenici
Kumite - Učenice
Kumite - Ml. kadeti
Kumite - Ml. kadetkinje
Kumite - Kadeti
Kumite - Kadetkinje
Kata - Cicibani
Kata - Cicibanke
Kata - Ml. učenici
Kata - Ml. učenice
Kata - Učenici
Kata - Učenice
Kata - Ml. kadeti
Kata - Ml. kadetkinje
Kata - Kadeti
Kata - Kadetkinje
TEŽA/LETO
Kata - Cicibanke
Kata - Cicibanke
163
ZELDA AGABEKOV (PRINC)
163
0
ZELDA AGABEKOV (PRINC)
9
5
LANA FLEKAČ (TIGAR)
9
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
246
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
183
0
AJDA ŽIVA HORVAT (KK NM)
9
5
LANA FLEKAČ (TIGAR)
148
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
163
ZELDA AGABEKOV (PRINC)
190
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
10
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
246
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
258
PETRA GAŠPAREC (DURDEVA)
115
ANDREA JURIĆ (BRCKO)
73
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
147
ERIN IVEZIĆ (TRNJE)
66
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
116
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
14
PETRA BOBINAC (TIGAR)
188
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
149
PETRA KOVAČ (TRNJE)
344
DORA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
9
3
LANA FLEKAČ (TIGAR)
148
2
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
163
0
ZELDA AGABEKOV (PRINC)
190
5
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
10
2
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
246
3
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
258
2
PETRA GAŠPAREC (DURDEVA)
115
3
ANDREA JURIĆ (BRCKO)
73
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
147
5
ERIN IVEZIĆ (TRNJE)
66
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
116
5
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
14
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
188
5
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
149
0
PETRA KOVAČ (TRNJE)
344
0
DORA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
9
1
LANA FLEKAČ (TIGAR)
190
4
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
246
5
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
115
0
ANDREA JURIĆ (BRCKO)
147
5
ERIN IVEZIĆ (TRNJE)
116
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
188
5
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
344
0
DORA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
190
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
246
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
147
0
ERIN IVEZIĆ (TRNJE)
188
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
190
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
147
0
ERIN IVEZIĆ (TRNJE)
73
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
116
5
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
73
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
188
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
116
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
Dobitniki medalj
1. ERIN IVEZIĆ, TRNJE
2. NINA CVIJANOVIĆ, Mladost
3. LANA FLEKAČ, Tigar Sisak
3. NINA GOLUBIĆ, KK Brckovljani