Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
Kumite - Ml. učenici ekipno
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
379
0
JAKOV ANTOLOVIĆ (TINJAN)
49
0
NOAH ATAJIĆ (KRK CRO)
379
0
JAKOV ANTOLOVIĆ (TINJAN)
95
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
226
0
MARKO RADOČAJ (DELNICE)
57
0
MARIN BRUSIĆ (KRK CRO)
95
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
599
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
179
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
379
0
JAKOV ANTOLOVIĆ (TINJAN)
49
NOAH ATAJIĆ (KRK CRO)
234
0
LEON HILAK (DELNICE)
41
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
285
0
VITO RADELIĆ (VIROVTC)
219
0
ALAN DROFENIK (TAD )
393
0
TONI DELIĆ (NOKACHI)
378
0
FILIP ŠTIFANIĆ (TINJAN)
168
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
226
0
MARKO RADOČAJ (DELNICE)
95
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
179
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
49
0
NOAH ATAJIĆ (KRK CRO)
41
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
219
0
ALAN DROFENIK (TAD )
393
0
TONI DELIĆ (NOKACHI)
168
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
95
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
179
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
41
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
168
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
179
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
168
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
393
TONI DELIĆ (NOKACHI)
41
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
393
0
TONI DELIĆ (NOKACHI)
Medalists
1. MARIN VUĐAN, IVANEC
2. RIVER GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. BORNA DUNJAK, KK Grobničan
3. LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA