Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
ISTRA
IVANEC
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SEKI SV. JERNEJ
Shitoryu Varaždin
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
Velebit
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (C11)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
KUMITE - kadeti 15,16.g. -57
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
643
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
643
0
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
27
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
27
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
372
0
TINO TURKOVIĆ (TINJAN)
573
FRAN TRINAJSTIĆ (NEVERA)
594
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
643
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
220
ARIAN BROZOVIĆ (TAD )
398
MATEO PRANJIĆ (NOKACHI)
170
LEO GAVRAN (CHMPRI)
617
TINO PANIĆ (GLOBUS)
27
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
573
0
FRAN TRINAJSTIĆ (NEVERA)
594
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
643
0
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
220
0
ARIAN BROZOVIĆ (TAD )
398
0
MATEO PRANJIĆ (NOKACHI)
170
0
LEO GAVRAN (CHMPRI)
617
0
TINO PANIĆ (GLOBUS)
27
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
594
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
220
0
ARIAN BROZOVIĆ (TAD )
170
0
LEO GAVRAN (CHMPRI)
594
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
220
0
ARIAN BROZOVIĆ (TAD )
398
MATEO PRANJIĆ (NOKACHI)
170
0
LEO GAVRAN (CHMPRI)
398
0
MATEO PRANJIĆ (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. PATRICK BLAŽEVIĆ, Karlovac 1969
2. ARIAN BROZOVIĆ, TAD RIJEKA
3. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
3. MATEO PRANJIĆ, NO KACHI