Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
ISTRA
IVANEC
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SEKI SV. JERNEJ
Shitoryu Varaždin
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
Velebit
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (C11)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
KUMITE - kadeti 15,16.g. -57
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
337
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
397
0
ZOE WATSON (NOKACHI)
397
0
ZOE WATSON (NOKACHI)
474
0
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
640
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
337
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
397
ZOE WATSON (NOKACHI)
474
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
164
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
476
GABRIJELA BURIĆ (ŠI 1066)
173
PIA MIKULIĆ (CHMPRI)
484
PETRA DOGAN (MAXIVK)
595
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
640
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
397
0
ZOE WATSON (NOKACHI)
474
0
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
164
0
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
476
0
GABRIJELA BURIĆ (ŠI 1066)
173
0
PIA MIKULIĆ (CHMPRI)
484
0
PETRA DOGAN (MAXIVK)
595
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
640
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
474
0
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
173
0
PIA MIKULIĆ (CHMPRI)
595
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
640
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
595
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
484
PETRA DOGAN (MAXIVK)
173
0
PIA MIKULIĆ (CHMPRI)
484
0
PETRA DOGAN (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. ANTONELA APATI, IVANEC
3. ZOE WATSON, NO KACHI
3. PETRA DOGAN, Max Ivankovo