Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
ISTRA
IVANEC
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SEKI SV. JERNEJ
Shitoryu Varaždin
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
Velebit
Virovitica
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (D12)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (E8)
Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
31
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
31
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
177
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
248
0
INES KOKOTEC (KLENOVN)
31
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
482
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
177
EMA ŠEŠET (IVANEC)
495
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
509
0
LEONA BARABAN (KOSTRE)
435
0
STELA BILAVER (FIGHT)
480
IVA LIVAJA (MAXIVK)
539
ELIANA BELJO (BSHDOZG)
278
SARA HRVAĆANIN (ZAMET)
31
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
482
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
177
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
495
0
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
435
0
STELA BILAVER (FIGHT)
480
0
IVA LIVAJA (MAXIVK)
539
0
ELIANA BELJO (BSHDOZG)
278
0
SARA HRVAĆANIN (ZAMET)
482
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
177
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
480
0
IVA LIVAJA (MAXIVK)
539
0
ELIANA BELJO (BSHDOZG)
482
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
480
0
IVA LIVAJA (MAXIVK)
435
STELA BILAVER (FIGHT)
539
0
ELIANA BELJO (BSHDOZG)
435
0
STELA BILAVER (FIGHT)
Medalists
1. EMANUELA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
2. IVA LIVAJA, Max Ivankovo
3. EMA ŠEŠET, IVANEC
3. ELIANA BELJO, BUSHIDO