Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
ISTRA
IVANEC
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SEKI SV. JERNEJ
Shitoryu Varaždin
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
Velebit
Virovitica
ZAMET
TEŽA/LETO
Kumite - Cicibani 6,7 g. +28 (A2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (D7)
Kata - Cicibani (6,7 g.) 9-6 kyu (K1)
Kata - Cicibani (6,7 g.) Open (K3)
Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
Kata - Mlađi učenici Open (8,9 g.) (K7)
Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
Kata - Mlađe učenice Open (8,9 g.) (K8)
Kata - Učenice Open (10,11 g.) (K12)
Kata - Mlađi kadeti Open (K13)
Kata - Mlađe kadetkinje Open (K14)
Kata - Kadeti Open (K15)
Kata - Kadetkinje Open (K16)
Kata - Juniorke Open (K18)
Kata - Seniori Open (K19)
Kata - Veterani Open (K21)
Kata - Kadetkinje Open (K16)
508
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
537
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
419
0
EMMA BERTA BOČKOR (SKKU)
508
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
537
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
523
0
MARIJA CVJETKOVIĆ (TEMPO)
555
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
510
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
535
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
270
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
419
0
EMMA BERTA BOČKOR (SKKU)
537
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
555
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
535
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
419
0
EMMA BERTA BOČKOR (SKKU)
535
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
555
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
270
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
Dobitniki medalj
1. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)
2. EMMA BERTA BOČKOR, SHOTOKAN UMAG
3. IVA SAMOVOJSKA, FINIDA (POREČ)
3. MIA POPOVIĆ, BUJE