Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
ISTRA
IVANEC
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SEKI SV. JERNEJ
Shitoryu Varaždin
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
Velebit
Virovitica
ZAMET
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
Kumite - Učenici ekipno
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (D7)
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (E3)
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (F3)
Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (F9)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
247
0
FILIP KOKOTEC (KLENOVN)
329
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
329
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
146
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
247
0
FILIP KOKOTEC (KLENOVN)
358
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
513
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
187
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
542
0
LOVRO HADŽIĆ (BSHDOZG)
293
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
329
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
358
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
187
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
293
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
358
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
187
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
293
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
513
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
Medalists
1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
2. JAKOB ĐEBRO, Virovitica
3. DUJE RAVLIĆ, KK Zanshin Split
3. IVAN OŽBOLT, Kastav
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
540
0
FILIP PAURIĆ (BSHDOZG)
320
0
SENAIL BABIĆ (METAL)
320
0
SENAIL BABIĆ (METAL)
591
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
540
0
FILIP PAURIĆ (BSHDOZG)
330
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
320
SENAIL BABIĆ (METAL)
196
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
591
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
395
NIKO VRANEK (NOKACHI)
622
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
39
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
216
LEON BUTKO (KK LEPO)
628
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
350
LUKA DANOLIĆ (KK ZANS)
330
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
320
0
SENAIL BABIĆ (METAL)
591
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
395
0
NIKO VRANEK (NOKACHI)
39
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
216
0
LEON BUTKO (KK LEPO)
628
0
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
350
0
LUKA DANOLIĆ (KK ZANS)
330
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
591
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
216
0
LEON BUTKO (KK LEPO)
350
0
LUKA DANOLIĆ (KK ZANS)
330
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
350
0
LUKA DANOLIĆ (KK ZANS)
628
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
216
0
LEON BUTKO (KK LEPO)
628
0
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
Medalists
1. JURE VICKOV, KK Zanshin Split
2. LUKA DANOLIĆ, KK Zanshin Split
3. MATEO BRIŠKI, Karlovac 1969
3. LEON BUTKO, LEPOGLAVA
Kumite - Učenici ekipno
548
0
KARATE KLUB BUSHIDO (BSHDOZG)
104
0
UČENICI EKIPNO BORBE (GROBNIK)
637
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
548
0
KARATE KLUB BUSHIDO (BSHDOZG)
104
UČENICI EKIPNO BORBE (GROBNIK)
345
KK ZANSHIN SPLIT (KK ZANS)
310
KARATE KLUB KASTAV KASTAV (KASTAV)
637
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
104
0
UČENICI EKIPNO BORBE (GROBNIK)
345
0
KK ZANSHIN SPLIT (KK ZANS)
310
0
KARATE KLUB KASTAV KASTAV (KASTAV)
637
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
310
0
KARATE KLUB KASTAV KASTAV (KASTAV)
345
KK ZANSHIN SPLIT (KK ZANS)
Medalists
1. KRK CROATIA 1, KRK CROATIA
2. KARATE KLUB KASTAV KASTAV, Kastav
3. UČENICI EKIPNO BORBE, KK Grobničan
3. KK ZANSHIN SPLIT, KK Zanshin Split
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)
338
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
126
0
KARLO SCHUBERT (NOKACHI)
338
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
324
0
RAUL VEDRIŠ (KASTAV)
126
KARLO SCHUBERT (NOKACHI)
547
0
IVAN KRECULJ (DELTA)
256
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
341
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
324
0
RAUL VEDRIŠ (KASTAV)
126
0
KARLO SCHUBERT (NOKACHI)
256
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
341
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
324
0
RAUL VEDRIŠ (KASTAV)
256
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
341
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
547
0
IVAN KRECULJ (DELTA)
Medalists
1. RAUL VEDRIŠ, Kastav
2. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA
3. DUJE RAVLIĆ, KK Zanshin Split
3. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)
340
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
658
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
605
0
FILIP KOVAČIĆ (GLOBUS)
658
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
129
0
DAVID MARTIC (NOKACHI)
340
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
188
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
23
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
359
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
328
0
TADEJ BOŽIČ (KBV )
658
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
129
0
DAVID MARTIC (NOKACHI)
23
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
359
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
129
0
DAVID MARTIC (NOKACHI)
23
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
359
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
188
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
Medalists
1. DAVID MARTIC, NO KACHI
2. LUKA RAFAJ, KRK CROATIA
3. LUKA TONI CIPRIĆ, NO KACHI
3. JAKOB ĐEBRO, Virovitica
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (D7)
367
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
564
0
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
367
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
299
0
NOA BAČIĆ (KASTAV)
367
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
40
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
564
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
543
0
ALAN SRDOČ (FINIDA)
630
0
KARLO BJELOVUK (KK IPON)
299
NOA BAČIĆ (KASTAV)
491
0
JAKOV TARABARIĆ (DRNIS)
233
0
AMEL TOPIĆ (TAD )
286
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
351
0
LUKA DANOLIĆ (KK ZANS)
296
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
123
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
40
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
564
0
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
543
0
ALAN SRDOČ (FINIDA)
299
0
NOA BAČIĆ (KASTAV)
491
0
JAKOV TARABARIĆ (DRNIS)
286
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
296
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
123
0
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
40
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
299
0
NOA BAČIĆ (KASTAV)
286
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
123
0
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
40
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
286
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
491
JAKOV TARABARIĆ (DRNIS)
123
0
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
491
0
JAKOV TARABARIĆ (DRNIS)
Medalists
1. DOMAGOJ KESAK, Virovitica
2. AMIL MAJETIĆ, KRK CROATIA
3. VITO TURKOVIĆ, TINJAN
3. IVANO KONEVSKI, NO KACHI
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (E3)
663
0
ZORAN UZELAC (KK ZANS)
437
0
NIKO BURČUL (FIGHT)
Medalists
1. ZORAN UZELAC, KK Zanshin Split
2. NIKO BURČUL, Velebit
3. ----
3. ----
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (F3)
606
0
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
415
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
342
0
ZORAN UZELAC (KK ZANS)
500
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
415
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
500
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
Medalists
1. IVAN EREIZ, CBS PULA
2. DAMIR BARJAMOVIĆ, SHOTOKAN UMAG
3. ZORAN UZELAC, KK Zanshin Split
3. ANTE MUSIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (F9)
305
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
347
0
DOMINA PAVLOVIĆ (KK ZANS)
Medalists
1. ADRIANA ROSS, Kastav
2. DOMINA PAVLOVIĆ, KK Zanshin Split
3. ----
3. ----