Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
ISTRA
IVANEC
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SEKI SV. JERNEJ
Shitoryu Varaždin
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
Velebit
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (F8)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
379
0
JAKOV ANTOLOVIĆ (TINJAN)
49
0
NOAH ATAJIĆ (KRK CRO)
379
0
JAKOV ANTOLOVIĆ (TINJAN)
95
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
226
0
MARKO RADOČAJ (DELNICE)
57
0
MARIN BRUSIĆ (KRK CRO)
95
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
599
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
179
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
379
0
JAKOV ANTOLOVIĆ (TINJAN)
49
NOAH ATAJIĆ (KRK CRO)
234
0
LEON HILAK (DELNICE)
41
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
285
0
VITO RADELIĆ (VIROVTC)
219
0
ALAN DROFENIK (TAD )
393
0
TONI DELIĆ (NOKACHI)
378
0
FILIP ŠTIFANIĆ (TINJAN)
168
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
226
0
MARKO RADOČAJ (DELNICE)
95
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
179
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
49
0
NOAH ATAJIĆ (KRK CRO)
41
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
219
0
ALAN DROFENIK (TAD )
393
0
TONI DELIĆ (NOKACHI)
168
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
95
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
179
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
41
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
168
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
179
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
168
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
393
TONI DELIĆ (NOKACHI)
41
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
393
0
TONI DELIĆ (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. MARIN VUĐAN, IVANEC
2. RIVER GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. BORNA DUNJAK, KK Grobničan
3. LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
136
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
136
0
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
289
0
ENI DAVIDOVIC (KASTAV)
229
0
FANI ČEBUHAR (DELNICE)
588
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
289
ENI DAVIDOVIC (KASTAV)
78
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
136
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
321
0
MERI RUBINIĆ (METAL)
656
0
AJLA BAJRIĆ (NOKACHI)
139
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
223
GABI SKITARELIĆ (TAD )
473
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
588
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
289
0
ENI DAVIDOVIC (KASTAV)
78
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
136
0
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
656
0
AJLA BAJRIĆ (NOKACHI)
139
0
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
223
0
GABI SKITARELIĆ (TAD )
473
0
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
289
0
ENI DAVIDOVIC (KASTAV)
78
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
139
0
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
473
0
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
78
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
139
0
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
656
AJLA BAJRIĆ (NOKACHI)
473
0
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
656
0
AJLA BAJRIĆ (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. ROZA JELČIĆ, Tigar Sisak
2. ELENA GAVRAN, CHAMPION RIJEKA
3. ENI DAVIDOVIC, Kastav
3. AJLA BAJRIĆ, NO KACHI
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
642
0
VIKTOR KUĆAN (ARGORIJ)
184
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
184
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
325
0
KARLO EREŠ (METAL)
600
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
642
0
VIKTOR KUĆAN (ARGORIJ)
96
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
326
0
NOA BRICA (METAL)
236
0
KARLO PAŠKVAN (DELNICE)
657
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
184
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
600
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
96
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
657
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
600
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
657
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
96
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
236
0
KARLO PAŠKVAN (DELNICE)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
2. MARIN VUĐAN, IVANEC
3. MISLAV SPAJIĆ, Virovitica
3. BORNA DUNJAK, KK Grobničan
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
265
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
265
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
356
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
265
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
33
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
608
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
386
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
436
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
356
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
502
0
MIA MILAS (CBSPULA)
235
0
MAGDA JEDRIŠKO (DELNICE)
370
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
169
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
334
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
265
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
608
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
436
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
356
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
502
0
MIA MILAS (CBSPULA)
370
0
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
169
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
334
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
608
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
356
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
502
0
MIA MILAS (CBSPULA)
169
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
608
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
169
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
334
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
502
0
MIA MILAS (CBSPULA)
334
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
Osvajači medalja
1. TEA SGARDELLI LJATIFI, CHAMPION RIJEKA
2. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. DOROTEA IVANČIĆ, SPORTSLIFE
Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (F8)
355
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
592
0
SONJA RAJKO (SKKU)
355
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
231
0
JASNA JEDRIŠKO (DELNICE)
592
SONJA RAJKO (SKKU)
634
0
MIRTA LOVRIC (KK IPON)
243
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
106
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
231
0
JASNA JEDRIŠKO (DELNICE)
592
0
SONJA RAJKO (SKKU)
634
0
MIRTA LOVRIC (KK IPON)
106
0
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
231
0
JASNA JEDRIŠKO (DELNICE)
106
0
IVA MICULINIĆ (GROBNIK)
634
MIRTA LOVRIC (KK IPON)
Osvajači medalja
1. JASNA JEDRIŠKO, Delnice
2. IVA MICULINIĆ, KK Grobničan
3. SONJA RAJKO, SHOTOKAN UMAG
3. MIRTA LOVRIC, IPON ZAGREB