Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
ISTRA
IVANEC
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SEKI SV. JERNEJ
Shitoryu Varaždin
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
Velebit
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
Kata - Seniori Open (K19)
Kata - Veterani Open (K21)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
230
NIKA KAPETANOVIĆ (TAD )
230
0
NIKA KAPETANOVIĆ (TAD )
562
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
562
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
55
0
IRRA ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
616
TIA KRIŽAIĆ (GLOBUS)
230
NIKA KAPETANOVIĆ (TAD )
269
VERONIKA RAC (CRO)
178
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
121
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
369
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
610
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
322
TEA KREŠIĆ (CRO)
562
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
616
0
TIA KRIŽAIĆ (GLOBUS)
230
0
NIKA KAPETANOVIĆ (TAD )
269
0
VERONIKA RAC (CRO)
178
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
369
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
610
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
322
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
562
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
269
0
VERONIKA RAC (CRO)
178
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
610
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
269
0
VERONIKA RAC (CRO)
178
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
369
MELITA SMOLICA (TINJAN)
610
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
369
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
Osvajači medalja
1. VERONIKA RAC, RI CROATIA
2. LANA PAVLAKOVIĆ, IVANEC
3. ANA MARIJAN, NEVERA
3. KIARA ŠARIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
272
VERONIKA RAC (CRO)
272
0
VERONIKA RAC (CRO)
394
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
633
MIRTA LOVRIC (KK IPON)
488
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
394
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
304
ADRIANA ROSS (KASTAV)
272
VERONIKA RAC (CRO)
303
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
242
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
354
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
336
0
SARA ARSENIĆ (PO)
302
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
561
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
633
0
MIRTA LOVRIC (KK IPON)
394
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
304
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
272
0
VERONIKA RAC (CRO)
303
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
336
0
SARA ARSENIĆ (PO)
302
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
561
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
394
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
304
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
336
0
SARA ARSENIĆ (PO)
302
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
304
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
336
0
SARA ARSENIĆ (PO)
303
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
354
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
302
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
303
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
Osvajači medalja
1. ADRIANA ROSS, Kastav
2. SARA ARSENIĆ, POSTOJNA
3. AURA RAHMANOVIC, NO KACHI
3. DARJA ZORIĆ, Kastav
Kata - Seniori Open (K19)
276
0
STJEPAN ROGIĆ (CRO)
546
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
276
0
STJEPAN ROGIĆ (CRO)
625
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
546
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
522
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
414
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
623
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
570
EMIR RAKIĆ (KK BUJE)
625
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
546
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
414
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
570
0
EMIR RAKIĆ (KK BUJE)
625
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
414
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
570
0
EMIR RAKIĆ (KK BUJE)
623
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
Osvajači medalja
1. DAMIR BARJAMOVIĆ, SHOTOKAN UMAG
2. DORIAN FAFANĐEL, RAB-ENPI
3. AMIR REŠIDOVIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ANTONIO MATUŠAN, RAB-ENPI
Kata - Veterani Open (K21)
612
0
MIROSLAV JELAVIC (KK VRSA)
277
0
STJEPAN ROGIĆ (CRO)
612
0
MIROSLAV JELAVIC (KK VRSA)
554
0
EMIR RAKIĆ (KK BUJE)
277
STJEPAN ROGIĆ (CRO)
545
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
526
RUDOLF TIDLAČKA (TEMPO)
554
0
EMIR RAKIĆ (KK BUJE)
277
0
STJEPAN ROGIĆ (CRO)
545
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
526
0
RUDOLF TIDLAČKA (TEMPO)
554
0
EMIR RAKIĆ (KK BUJE)
545
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
526
RUDOLF TIDLAČKA (TEMPO)
Osvajači medalja
1. AMIR REŠIDOVIĆ, FINIDA (POREČ)
2. EMIR RAKIĆ, BUJE
3. STJEPAN ROGIĆ, RI CROATIA
3. RUDOLF TIDLAČKA, Tempo