Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
ISTRA
IVANEC
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SEKI SV. JERNEJ
Shitoryu Varaždin
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
Velebit
Virovitica
ZAMET
TEŽA/LETO
Kumite - Cicibani 6,7 g. -28 (A1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
Kumite - Ml. učenice ekipno
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (C10)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (C11)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (C12)
Kumite - Učenice ekipno
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (D5)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (D12)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (E7)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
585
JAN CANJAR (KA 1969)
585
0
JAN CANJAR (KA 1969)
165
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
165
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
645
0
ANTE KALEB (ŠI 1066)
544
TIN GRUBINA (BSHDOZG)
313
FILIP KOMARAC (METAL)
585
JAN CANJAR (KA 1969)
601
0
DAVID BERMANEC (GLOBUS)
51
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
138
DOMINIK JEGJUD (CHMPRI)
315
JAKOV PIŠKUR (METAL)
403
FILIP KLEPIĆ (NOKACHI)
165
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
544
0
TIN GRUBINA (BSHDOZG)
313
0
FILIP KOMARAC (METAL)
585
0
JAN CANJAR (KA 1969)
601
0
DAVID BERMANEC (GLOBUS)
138
0
DOMINIK JEGJUD (CHMPRI)
315
0
JAKOV PIŠKUR (METAL)
403
0
FILIP KLEPIĆ (NOKACHI)
165
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
313
0
FILIP KOMARAC (METAL)
601
0
DAVID BERMANEC (GLOBUS)
315
0
JAKOV PIŠKUR (METAL)
313
0
FILIP KOMARAC (METAL)
315
0
JAKOV PIŠKUR (METAL)
403
FILIP KLEPIĆ (NOKACHI)
601
0
DAVID BERMANEC (GLOBUS)
403
0
FILIP KLEPIĆ (NOKACHI)
Dobitniki medalj
1. JAKOV PIŠKUR, Metal - Jurdani
2. FILIP KOMARAC, Metal - Jurdani
3. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. DAVID BERMANEC, GLOBUS Čakovec