Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
ISTRA
IVANEC
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SEKI SV. JERNEJ
Shitoryu Varaždin
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
Velebit
Virovitica
ZAMET
TEŽA/LETO
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (E3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (E4)
Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
Kata - Mlađe kadetkinje Open (K14)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
52
0
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
180
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
52
0
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
621
0
NOA MOLNAR (GLOBUS)
438
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
427
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
621
0
NOA MOLNAR (GLOBUS)
25
0
FRAN BROZIĆ (KRK CRO)
97
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
52
0
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
180
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
549
0
TIJAN MAČAR (SHKRANJ)
504
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
611
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
232
0
PETAR VUKOVIĆ (TAD )
490
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
92
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
46
0
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
151
LUKA BOLF (CHMPRI)
427
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
621
0
NOA MOLNAR (GLOBUS)
97
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
180
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
611
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
490
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
92
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
151
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
621
0
NOA MOLNAR (GLOBUS)
97
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
611
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
92
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
97
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
611
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
490
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
504
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
92
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
504
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
Dobitniki medalj
1. PETAR SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
3. AMAR DŽEBO, KRK CROATIA
3. GABRIEL MALEŠ, KK Grobničan