Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
ISTRA
IVANEC
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SEKI SV. JERNEJ
Shitoryu Varaždin
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
Velebit
Virovitica
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (E3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (E4)
Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)
Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
Kata - Mlađe kadetkinje Open (K14)
Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
91
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
440
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
440
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
512
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
91
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
88
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
440
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
262
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
368
0
GABRIEL ANĐELIĆ (RAB-ENP)
558
0
AARON LUKIĆ (KK BUJE)
512
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
274
0
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
364
0
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
557
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
626
0
ROKO GROŠETA (XXX)
210
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
366
0
ALEXANDER ŽIGO (RAB-ENP)
87
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
88
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
440
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
262
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
512
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
274
0
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
557
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
210
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
87
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
88
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
512
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
557
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
87
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
88
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
87
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
210
KARLO HALUDEK (KK KIK)
557
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
210
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
Medalists
1. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
2. TIN GLAVINIĆ, Tigar Sisak
3. MARTIN KOKOT, Shitoryu Varaždin
3. RYAN ALIČAJIĆ, BUJE