Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
ISTRA
IVANEC
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SEKI SV. JERNEJ
Shitoryu Varaždin
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
Velebit
Virovitica
ZAMET
TEŽA/LETO
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
540
0
FILIP PAURIĆ (BSHDOZG)
320
0
SENAIL BABIĆ (METAL)
320
0
SENAIL BABIĆ (METAL)
591
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
540
0
FILIP PAURIĆ (BSHDOZG)
330
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
320
SENAIL BABIĆ (METAL)
196
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
591
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
395
NIKO VRANEK (NOKACHI)
622
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
39
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
216
LEON BUTKO (KK LEPO)
628
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
350
LUKA DANOLIĆ (KK ZANS)
330
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
320
0
SENAIL BABIĆ (METAL)
591
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
395
0
NIKO VRANEK (NOKACHI)
39
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
216
0
LEON BUTKO (KK LEPO)
628
0
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
350
0
LUKA DANOLIĆ (KK ZANS)
330
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
591
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
216
0
LEON BUTKO (KK LEPO)
350
0
LUKA DANOLIĆ (KK ZANS)
330
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
350
0
LUKA DANOLIĆ (KK ZANS)
628
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
216
0
LEON BUTKO (KK LEPO)
628
0
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
Dobitniki medalj
1. JURE VICKOV, KK Zanshin Split
2. LUKA DANOLIĆ, KK Zanshin Split
3. MATEO BRIŠKI, Karlovac 1969
3. LEON BUTKO, LEPOGLAVA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
98
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
98
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
567
MATTEO VRBAN (NEVERA)
563
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
249
0
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
215
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
98
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
567
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
563
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
215
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
567
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
215
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
563
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
249
0
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
Dobitniki medalj
1. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA
2. MATTEO VRBAN, NEVERA
3. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
3. MATEJ DMIOVIC, NEVERA