Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
ISTRA
IVANEC
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SEKI SV. JERNEJ
Shitoryu Varaždin
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
Velebit
Virovitica
ZAMET
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Cicibani 6,7 g. -28 (A1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B8)
Kumite - Ml. učenice ekipno
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (D5)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (E2)
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (F3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
300
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
300
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
204
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
344
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
300
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
390
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
257
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
204
IVAN UDOVIĆ (LAV)
244
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
388
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
457
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
566
0
DEJAN MAČAR (SHKRANJ)
202
0
GAŠPER ŠTIGL (KBV )
298
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
300
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
390
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
257
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
204
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
244
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
457
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
202
0
GAŠPER ŠTIGL (KBV )
298
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
390
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
204
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
244
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
298
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
390
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
244
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
457
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
388
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
298
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
457
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
Medalists
1. ADRIAN STANČIĆ, KLENOVNIK
2. ROKO VRANKOVIĆ, NO KACHI
3. NOAH MILETIĆ, Kastav
3. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066