Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
ISTRA
IVANEC
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SEKI SV. JERNEJ
Shitoryu Varaždin
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
Velebit
Virovitica
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (C12)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (D7)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
643
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
643
0
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
27
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
27
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
372
0
TINO TURKOVIĆ (TINJAN)
573
FRAN TRINAJSTIĆ (NEVERA)
594
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
643
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
220
ARIAN BROZOVIĆ (TAD )
398
MATEO PRANJIĆ (NOKACHI)
170
LEO GAVRAN (CHMPRI)
617
TINO PANIĆ (GLOBUS)
27
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
573
0
FRAN TRINAJSTIĆ (NEVERA)
594
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
643
0
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
220
0
ARIAN BROZOVIĆ (TAD )
398
0
MATEO PRANJIĆ (NOKACHI)
170
0
LEO GAVRAN (CHMPRI)
617
0
TINO PANIĆ (GLOBUS)
27
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
594
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
220
0
ARIAN BROZOVIĆ (TAD )
170
0
LEO GAVRAN (CHMPRI)
594
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
220
0
ARIAN BROZOVIĆ (TAD )
398
MATEO PRANJIĆ (NOKACHI)
170
0
LEO GAVRAN (CHMPRI)
398
0
MATEO PRANJIĆ (NOKACHI)
Medalists
1. PATRICK BLAŽEVIĆ, Karlovac 1969
2. ARIAN BROZOVIĆ, TAD RIJEKA
3. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
3. MATEO PRANJIĆ, NO KACHI
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
203
0
IVANA ĆERIĆ (KBV )
479
0
NEVIA ZORIC (KASTAV)
479
0
NEVIA ZORIC (KASTAV)
147
0
KARLA VULIĆ (CHMPRI)
568
0
NICOL VRBAN (NEVERA)
203
0
IVANA ĆERIĆ (KBV )
479
NEVIA ZORIC (KASTAV)
147
KARLA VULIĆ (CHMPRI)
73
PETRA BOBINAC (TIGAR)
569
MIA MURICA (NEVERA)
66
ANA MARIE BARUKČIĆ (TIGAR)
615
TENA VURUŠIĆ (GLOBUS)
79
TEA BUINAC (TIGAR)
568
0
NICOL VRBAN (NEVERA)
479
0
NEVIA ZORIC (KASTAV)
147
0
KARLA VULIĆ (CHMPRI)
73
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
569
0
MIA MURICA (NEVERA)
66
0
ANA MARIE BARUKČIĆ (TIGAR)
615
0
TENA VURUŠIĆ (GLOBUS)
79
0
TEA BUINAC (TIGAR)
568
0
NICOL VRBAN (NEVERA)
147
0
KARLA VULIĆ (CHMPRI)
569
0
MIA MURICA (NEVERA)
79
0
TEA BUINAC (TIGAR)
568
0
NICOL VRBAN (NEVERA)
569
0
MIA MURICA (NEVERA)
66
ANA MARIE BARUKČIĆ (TIGAR)
79
0
TEA BUINAC (TIGAR)
66
0
ANA MARIE BARUKČIĆ (TIGAR)
Medalists
1. NICOL VRBAN, NEVERA
2. MIA MURICA, NEVERA
3. KARLA VULIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. TEA BUINAC, Tigar Sisak
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
263
0
PATRIK TOMIĆ (BBIOGRD)
67
0
KRISTIAN PRENKAJ (TIGAR)
67
0
KRISTIAN PRENKAJ (TIGAR)
26
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
263
0
PATRIK TOMIĆ (BBIOGRD)
586
0
JAN CANJAR (KA 1969)
468
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
67
0
KRISTIAN PRENKAJ (TIGAR)
26
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
602
0
DAVID BERMANEC (GLOBUS)
314
FILIP KOMARAC (METAL)
44
0
ELDIN HUSKIĆ (KRK CRO)
186
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
292
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
201
0
ANŽE KERMC (KBV )
646
0
ANTE KALEB (ŠI 1066)
620
0
MARKO LEPOGLAVEC (GLOBUS)
572
BORNA ĐEČAJ (NEVERA)
586
0
JAN CANJAR (KA 1969)
67
0
KRISTIAN PRENKAJ (TIGAR)
26
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
314
0
FILIP KOMARAC (METAL)
186
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
292
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
646
0
ANTE KALEB (ŠI 1066)
572
0
BORNA ĐEČAJ (NEVERA)
586
0
JAN CANJAR (KA 1969)
26
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
292
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
572
0
BORNA ĐEČAJ (NEVERA)
586
0
JAN CANJAR (KA 1969)
292
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
186
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
201
0
ANŽE KERMC (KBV )
572
0
BORNA ĐEČAJ (NEVERA)
186
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
Medalists
1. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
2. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
3. NOELL ŠIROKI, Virovitica
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (C12)
47
NADIA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
47
0
NADIA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
534
0
ELIANA BELJO (BSHDOZG)
571
0
MIA MURICA (NEVERA)
501
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
534
ELIANA BELJO (BSHDOZG)
47
NADIA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
141
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
589
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
149
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
45
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
190
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
501
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
534
0
ELIANA BELJO (BSHDOZG)
47
0
NADIA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
141
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
589
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
149
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
45
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
190
0
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
534
0
ELIANA BELJO (BSHDOZG)
141
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
589
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
190
0
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
141
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
589
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
149
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
190
0
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
149
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
Medalists
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. ELIANA BELJO, BUSHIDO
3. ALESSIA BRDOVČAK, NO KACHI
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
98
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
98
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
567
MATTEO VRBAN (NEVERA)
563
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
249
0
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
215
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
98
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
567
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
563
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
215
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
567
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
215
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
563
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
249
0
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
Medalists
1. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA
2. MATTEO VRBAN, NEVERA
3. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
3. MATEJ DMIOVIC, NEVERA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (D7)
367
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
564
0
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
367
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
299
0
NOA BAČIĆ (KASTAV)
367
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
40
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
564
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
543
0
ALAN SRDOČ (FINIDA)
630
0
KARLO BJELOVUK (KK IPON)
299
NOA BAČIĆ (KASTAV)
491
0
JAKOV TARABARIĆ (DRNIS)
233
0
AMEL TOPIĆ (TAD )
286
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
351
0
LUKA DANOLIĆ (KK ZANS)
296
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
123
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
40
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
564
0
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
543
0
ALAN SRDOČ (FINIDA)
299
0
NOA BAČIĆ (KASTAV)
491
0
JAKOV TARABARIĆ (DRNIS)
286
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
296
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
123
0
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
40
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
299
0
NOA BAČIĆ (KASTAV)
286
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
123
0
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
40
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
286
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
491
JAKOV TARABARIĆ (DRNIS)
123
0
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
491
0
JAKOV TARABARIĆ (DRNIS)
Medalists
1. DOMAGOJ KESAK, Virovitica
2. AMIL MAJETIĆ, KRK CROATIA
3. VITO TURKOVIĆ, TINJAN
3. IVANO KONEVSKI, NO KACHI
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
230
NIKA KAPETANOVIĆ (TAD )
230
0
NIKA KAPETANOVIĆ (TAD )
562
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
562
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
55
0
IRRA ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
616
TIA KRIŽAIĆ (GLOBUS)
230
NIKA KAPETANOVIĆ (TAD )
269
VERONIKA RAC (CRO)
178
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
121
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
369
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
610
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
322
TEA KREŠIĆ (CRO)
562
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
616
0
TIA KRIŽAIĆ (GLOBUS)
230
0
NIKA KAPETANOVIĆ (TAD )
269
0
VERONIKA RAC (CRO)
178
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
369
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
610
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
322
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
562
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
269
0
VERONIKA RAC (CRO)
178
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
610
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
269
0
VERONIKA RAC (CRO)
178
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
369
MELITA SMOLICA (TINJAN)
610
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
369
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
Medalists
1. VERONIKA RAC, RI CROATIA
2. LANA PAVLAKOVIĆ, IVANEC
3. ANA MARIJAN, NEVERA
3. KIARA ŠARIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
272
VERONIKA RAC (CRO)
272
0
VERONIKA RAC (CRO)
394
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
633
MIRTA LOVRIC (KK IPON)
488
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
394
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
304
ADRIANA ROSS (KASTAV)
272
VERONIKA RAC (CRO)
303
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
242
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
354
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
336
0
SARA ARSENIĆ (PO)
302
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
561
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
633
0
MIRTA LOVRIC (KK IPON)
394
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
304
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
272
0
VERONIKA RAC (CRO)
303
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
336
0
SARA ARSENIĆ (PO)
302
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
561
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
394
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
304
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
336
0
SARA ARSENIĆ (PO)
302
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
304
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
336
0
SARA ARSENIĆ (PO)
303
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
354
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
302
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
303
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
Medalists
1. ADRIANA ROSS, Kastav
2. SARA ARSENIĆ, POSTOJNA
3. AURA RAHMANOVIC, NO KACHI
3. DARJA ZORIĆ, Kastav