Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Kumite - Cicibani
Kumite - Cicibanke
Kumite - Ml. učenici
Kumite - Ml. učenice
Kumite - Učenici
Kumite - Učenice
Kumite - Ml. kadeti
Kumite - Ml. kadetkinje
Kumite - Kadeti
Kumite - Kadetkinje
Kata - Cicibani
Kata - Cicibanke
Kata - Ml. učenici
Kata - Ml. učenice
Kata - Učenici
Kata - Učenice
Kata - Ml. kadeti
Kata - Ml. kadetkinje
Kata - Kadeti
Kata - Kadetkinje
Kata team - muško (male)
Kata team - žensko (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Učenice -32
46
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
166
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
247
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
46
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
166
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
65
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
313
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
145
0
NIKA ZORKO (BREGANA)
195
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
247
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
166
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
313
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
195
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
247
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
313
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
195
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
145
0
NIKA ZORKO (BREGANA)
Medalists
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ERIKA TURKOVIĆ, SPORTSLIFE
3. NIKA ZORKO, Bregana
Kumite - Učenice -36
390
0
MARIJA PINJUH (CROHEC)
251
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
390
0
MARIJA PINJUH (CROHEC)
182
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
334
0
ANJA GNJATOVIĆ (KARATE9)
251
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
428
0
TENA VURUŠIĆ (GLOBUS)
288
0
ALISA EMA JURJEVIĆ (BREGANA)
343
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
256
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
182
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
251
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
288
0
ALISA EMA JURJEVIĆ (BREGANA)
343
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
182
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
343
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
288
0
ALISA EMA JURJEVIĆ (BREGANA)
256
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
Medalists
1. TONJA ZRNIĆ, STUDENT
2. HELENA BAŠIĆ, JASTREB
3. KLARA LAKOŠ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Učenice -40
345
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
54
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
146
0
TINA KOS (BREGANA)
54
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
345
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
393
0
DORA HAS (0354451)
269
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
40
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
318
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
54
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
393
0
DORA HAS (0354451)
269
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
318
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
393
0
DORA HAS (0354451)
269
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
318
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
40
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
Medalists
1. DORA HAS, Slavonski Brod
2. EMILIJA MUSTAFIĆ, Bregana
3. KORINA KLARIĆ, Tigar Sisak
3. NELA SMILJANIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Učenice -44
374
0
KATARINA POŠTA (TEMPO)
412
0
MAGDA VRTARIĆ (KGB)
Medalists
1. MAGDA VRTARIĆ, Mladost
2. KATARINA POŠTA, Tempo
3. ----
3. ----
Kumite - Učenice +44
277
0
KATJA GULIN (ŠI 1066)
31
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
373
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
31
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
449
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
277
0
KATJA GULIN (ŠI 1066)
147
0
MIA LOVREKOVIĆ (BREGANA)
342
0
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
385
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
31
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
449
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
342
0
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
385
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
449
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
385
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
342
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
Medalists
1. SARA TOMIĆ, BUSHIDO
2. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
3. EMA BENCETIĆ, JASTREB