Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Kumite - Cicibani
Kumite - Cicibanke
Kumite - Ml. učenici
Kumite - Ml. učenice
Kumite - Učenici
Kumite - Učenice
Kumite - Ml. kadeti
Kumite - Ml. kadetkinje
Kumite - Kadeti
Kumite - Kadetkinje
Kata - Cicibani
Kata - Cicibanke
Kata - Ml. učenici
Kata - Ml. učenice
Kata - Učenici
Kata - Učenice
Kata - Ml. kadeti
Kata - Ml. kadetkinje
Kata - Kadeti
Kata - Kadetkinje
Kata team - muško (male)
Kata team - žensko (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. kadetkinje -40
Kumite - Ml. kadetkinje -45
Kumite - Ml. kadetkinje -50
Kumite - Ml. kadetkinje -55
Kumite - Ml. kadetkinje +55
Kumite - Ml. kadetkinje -40
41
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
358
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
358
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
344
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
315
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
41
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
358
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
283
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
344
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
282
0
TINA KOS (BREGANA)
55
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
252
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
391
ANA LUJIĆ (0354451)
346
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
315
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
358
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
283
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
344
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
282
0
TINA KOS (BREGANA)
252
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
391
0
ANA LUJIĆ (0354451)
346
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
315
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
344
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
282
0
TINA KOS (BREGANA)
391
0
ANA LUJIĆ (0354451)
315
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
391
0
ANA LUJIĆ (0354451)
346
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
282
0
TINA KOS (BREGANA)
346
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
Medalists
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
3. LUCIJA PEROVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. TINA KOS, Bregana
Kumite - Ml. kadetkinje -45
271
0
IRINA PJAJČIK (BREGANA)
261
0
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
Medalists
1. IRINA PJAJČIK, Bregana
2. MARIJA RADNIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ----
3. ----
Kumite - Ml. kadetkinje -50
32
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
386
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
33
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
382
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
32
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
382
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
Medalists
1. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
2. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. LARISA LUGOMER, KK KTC KRIŽEVCI
Kumite - Ml. kadetkinje -55
303
0
DORA PETRA LJUBIČIĆ (KK ST)
335
0
LEA GNJATOVIĆ (KARATE9)
303
0
DORA PETRA LJUBIČIĆ (KK ST)
56
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
335
LEA GNJATOVIĆ (KARATE9)
278
ANA MARIJA JUKICA (ŠI 1066)
192
TARA NICOLE BONAČIĆ (VIROVTC)
56
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
335
0
LEA GNJATOVIĆ (KARATE9)
278
0
ANA MARIJA JUKICA (ŠI 1066)
192
0
TARA NICOLE BONAČIĆ (VIROVTC)
56
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
278
0
ANA MARIJA JUKICA (ŠI 1066)
192
TARA NICOLE BONAČIĆ (VIROVTC)
Medalists
1. ANA MARIJA JUKICA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. LANA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
3. DORA PETRA LJUBIČIĆ, KK Stenjevec
3. TARA NICOLE BONAČIĆ, Virovitica
Kumite - Ml. kadetkinje +55
302
0
DORA DROPUČIĆ (KK ST)
448
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
300
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
302
0
DORA DROPUČIĆ (KK ST)
448
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
355
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
450
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
300
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
448
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
355
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
450
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
300
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
450
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
355
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
Medalists
1. SARA TOMIĆ, BUSHIDO
2. LANA PAVLAKOVIĆ, IVANEC
3. NINA LUKENDA, BUSHIDO
3. MAGDALENA VAJDA, Hercegovina-Zagreb