Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Kumite - Cicibani
Kumite - Cicibanke
Kumite - Ml. učenici
Kumite - Ml. učenice
Kumite - Učenici
Kumite - Učenice
Kumite - Ml. kadeti
Kumite - Ml. kadetkinje
Kumite - Kadeti
Kumite - Kadetkinje
Kata - Cicibani
Kata - Cicibanke
Kata - Ml. učenici
Kata - Ml. učenice
Kata - Učenici
Kata - Učenice
Kata - Ml. kadeti
Kata - Ml. kadetkinje
Kata - Kadeti
Kata - Kadetkinje
Kata team - muško (male)
Kata team - žensko (female)
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadeti OPEN
Kumite - Kadeti -52
62
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
62
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
304
0
SAŠA SLADOJEVIĆ (KK ST)
58
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
98
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
258
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
62
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
58
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
98
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
258
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
58
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
258
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
98
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
Medalists
1. ROKO DUMBOVIĆ, Tigar Sisak
2. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ROBERT GLAVAŠ, Tigar Sisak
3. LOVRO VUJIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Kadeti -57
274
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
419
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
350
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
274
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
350
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
Medalists
1. TOMA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. STIPE RUKAVINA, JASTREB
3. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
3. ----
Kumite - Kadeti -63
333
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
275
0
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
371
EUGEN ČAUŠEVIĆ (KARATE9)
275
0
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
371
0
EUGEN ČAUŠEVIĆ (KARATE9)
Medalists
1. ANTE MUSIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. EUGEN ČAUŠEVIĆ, KK Petrinja
3. LUKA RAJNOVIĆ, Virovitica
3. ----
Kumite - Kadeti -70
353
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
63
0
BORNA OVANIN (TIGAR)
360
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
353
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
360
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
Medalists
1. MAX FAJERBACH, Hercegovina-Zagreb
2. FILIP ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. BORNA OVANIN, Tigar Sisak
3. ----
Kumite - Kadeti +70
336
0
MARCEL GLAVICA (KARATE9)
61
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LUKA STEFANO CIPRIĆ, Tigar Sisak
2. MARCEL GLAVICA, KK Petrinja
3. ----
3. ----
Kumite - Kadeti OPEN
368
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
249
0
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
367
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
71
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
368
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
71
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LUKA STEFANO CIPRIĆ, Tigar Sisak
2. FILIP ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. MAX FAJERBACH, Hercegovina-Zagreb
3. ANTE MUSIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066