Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Kumite - Cicibani
Kumite - Cicibanke
Kumite - Ml. učenici
Kumite - Ml. učenice
Kumite - Učenici
Kumite - Učenice
Kumite - Ml. kadeti
Kumite - Ml. kadetkinje
Kumite - Kadeti
Kumite - Kadetkinje
Kata - Cicibani
Kata - Cicibanke
Kata - Ml. učenici
Kata - Ml. učenice
Kata - Učenici
Kata - Učenice
Kata - Ml. kadeti
Kata - Ml. kadetkinje
Kata - Kadeti
Kata - Kadetkinje
Kata team - muško (male)
Kata team - žensko (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Ml. učenice (S)
Kata - Ml. učenice (N)
Kata - Ml. učenice (N)
200
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
306
0
VINKA KALAC (KK ST)
200
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
370
0
SARA FUTAČ (TEMPO)
12
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
196
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
202
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
124
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
215
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
126
EMMA FRESL (SAMOBOR)
200
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
306
VINKA KALAC (KK ST)
295
0
NIKA MRKUS (KKSISAK)
93
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
434
ELA REDŽIĆ (OPATIJA)
204
0
TEA GUBO (KGB)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
305
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
327
0
KAJA LOVRIĆ (KK VŽ)
99
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
39
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
198
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
24
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
12
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
196
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
124
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
126
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
306
0
VINKA KALAC (KK ST)
93
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
434
0
ELA REDŽIĆ (OPATIJA)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
305
0
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
327
0
KAJA LOVRIĆ (KK VŽ)
39
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
24
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
196
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
93
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
39
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
305
0
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
204
0
TEA GUBO (KGB)
93
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
305
0
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
305
0
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
Medalists
1. PAULA ŠVIGLIN, ALFA
2. ANJA MESAREK, ALFA
3. PAULA KOVAČEVIĆ, Tigar Sisak
3. EMA KRAŠNA, ČRNOMELJ