Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Cicibani +24
Kumite - Cicibanke -26
Kumite - Ml. učenici -26
Kumite - Ml. učenici -30
Kumite - Ml. učenici -38
Kumite - Ml. učenice -28
Kumite - Ml. učenice -36
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice +44
Kumite - Ml. kadetkinje -40
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje +54
Kata - Ml. učenice (N)
Kata - Učenice (S)
Kata - Mlađi kadeti (S)
Kata - Mlađi kadeti (N)
Kata - Kadeti
KATA TEAM - Ml. kadeti
KATA TEAM - Cicibanke
Kumite - Cicibani +24
77
0
DAVID KOVAČIĆ (TIGAR)
285
0
NIKO PERKOVIĆ (TIGAR)
77
0
DAVID KOVAČIĆ (TIGAR)
351
0
ŠIMUN HODAK (JASTREB)
285
NIKO PERKOVIĆ (TIGAR)
286
MATKO PLESIVČAK (TIGAR)
458
DORIJAN BLAŽENIĆ (TIGAR)
351
0
ŠIMUN HODAK (JASTREB)
285
0
NIKO PERKOVIĆ (TIGAR)
286
0
MATKO PLESIVČAK (TIGAR)
458
0
DORIJAN BLAŽENIĆ (TIGAR)
351
0
ŠIMUN HODAK (JASTREB)
286
0
MATKO PLESIVČAK (TIGAR)
458
DORIJAN BLAŽENIĆ (TIGAR)
Medalists
1. ŠIMUN HODAK, JASTREB
2. MATKO PLESIVČAK, Tigar Sisak
3. NIKO PERKOVIĆ, Tigar Sisak
3. DORIJAN BLAŽENIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Cicibanke -26
81
0
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
87
0
SARA KANJIR (TIGAR)
81
0
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
181
0
VITA KAJTNA (STUDNT)
87
SARA KANJIR (TIGAR)
119
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
289
ELENA BULAT (TIGAR)
181
0
VITA KAJTNA (STUDNT)
87
0
SARA KANJIR (TIGAR)
119
0
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
289
0
ELENA BULAT (TIGAR)
181
0
VITA KAJTNA (STUDNT)
119
0
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
289
ELENA BULAT (TIGAR)
Medalists
1. SARA STOJAKOVIĆ, Tigar Sisak
2. VITA KAJTNA, STUDENT
3. LUCIJA FERČIĆ, Tigar Sisak
3. ELENA BULAT, Tigar Sisak
Kumite - Ml. učenici -26
281
0
LUKA PETAK (IVANEC)
264
0
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
388
ROKO PALAJSA (KA 1969)
281
0
LUKA PETAK (IVANEC)
388
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
Medalists
1. LUKA PETAK, IVANEC
2. ROKO PALAJSA, Karlovac 1969
3. ROKO ŽUPANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ----
Kumite - Ml. učenici -30
399
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
259
0
MARIN BARIŠIĆ (ŠI 1066)
259
0
MARIN BARIŠIĆ (ŠI 1066)
43
0
NOA BAIUTTI (TIGAR)
399
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
352
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
384
0
JAN CANJAR (KA 1969)
48
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
76
GABRIEL ŠIMEK (TIGAR)
259
0
MARIN BARIŠIĆ (ŠI 1066)
352
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
384
0
JAN CANJAR (KA 1969)
76
0
GABRIEL ŠIMEK (TIGAR)
352
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
384
0
JAN CANJAR (KA 1969)
76
0
GABRIEL ŠIMEK (TIGAR)
48
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
Medalists
1. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
2. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. KARLO HABJANOVIC, KK KTC KRIŽEVCI
3. GABRIEL ŠIMEK, Tigar Sisak
Kumite - Ml. učenici -38
363
0
VITALI IVAN STOJKOVIĆ (JASTREB)
80
0
LOVRO BOROJEVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. VITALI IVAN STOJKOVIĆ, JASTREB
2. LOVRO BOROJEVIĆ, Tigar Sisak
3. ----
3. ----
Kumite - Ml. učenice -28
45
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
169
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
169
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
180
0
VITA KAJTNA (STUDNT)
45
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
201
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
42
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
199
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
84
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
169
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
201
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
199
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
84
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
201
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
199
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
84
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
42
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
Medalists
1. TINA OKOVIĆ, Mladost
2. DORA VALENTIĆ, Mladost
3. FANI GALA BAIUTTI, Tigar Sisak
3. ROZA JELČIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Ml. učenice -36
255
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
50
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
378
LUCIJA LAUŠ (DURDEVA)
255
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
378
0
LUCIJA LAUŠ (DURDEVA)
Medalists
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. LUCIJA LAUŠ, ĐURĐEVAC
3. PAULA KOVAČEVIĆ, Tigar Sisak
3. ----
Kumite - Učenici -38
270
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
398
0
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
337
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (KARATE9)
398
0
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
337
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (KARATE9)
Medalists
1. ŽELJKO PERVAN, CROHERC
2. ANTONIO ČAUŠEVIĆ, KK Petrinja
3. SLAVEN MILOŠEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ----
Kumite - Učenice -32
46
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
166
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
247
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
46
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
166
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
65
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
313
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
145
0
NIKA ZORKO (BREGANA)
195
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
247
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
166
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
313
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
195
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
247
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
313
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
195
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
145
0
NIKA ZORKO (BREGANA)
Medalists
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ERIKA TURKOVIĆ, SPORTSLIFE
3. NIKA ZORKO, Bregana
Kumite - Učenice -36
390
0
MARIJA PINJUH (CROHEC)
251
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
390
0
MARIJA PINJUH (CROHEC)
182
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
334
0
ANJA GNJATOVIĆ (KARATE9)
251
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
428
0
TENA VURUŠIĆ (GLOBUS)
288
0
ALISA EMA JURJEVIĆ (BREGANA)
343
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
256
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
182
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
251
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
288
0
ALISA EMA JURJEVIĆ (BREGANA)
343
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
182
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
343
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
288
0
ALISA EMA JURJEVIĆ (BREGANA)
256
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
Medalists
1. TONJA ZRNIĆ, STUDENT
2. HELENA BAŠIĆ, JASTREB
3. KLARA LAKOŠ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Učenice +44
277
0
KATJA GULIN (ŠI 1066)
31
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
373
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
31
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
449
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
277
0
KATJA GULIN (ŠI 1066)
147
0
MIA LOVREKOVIĆ (BREGANA)
342
0
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
385
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
31
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
449
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
342
0
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
385
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
449
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
385
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
342
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
Medalists
1. SARA TOMIĆ, BUSHIDO
2. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
3. EMA BENCETIĆ, JASTREB
Kumite - Ml. kadetkinje -40
41
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
358
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
358
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
344
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
315
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
41
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
358
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
283
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
344
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
282
0
TINA KOS (BREGANA)
55
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
252
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
391
ANA LUJIĆ (0354451)
346
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
315
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
358
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
283
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
344
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
282
0
TINA KOS (BREGANA)
252
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
391
0
ANA LUJIĆ (0354451)
346
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
315
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
344
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
282
0
TINA KOS (BREGANA)
391
0
ANA LUJIĆ (0354451)
315
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
391
0
ANA LUJIĆ (0354451)
346
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
282
0
TINA KOS (BREGANA)
346
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
Medalists
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
3. LUCIJA PEROVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. TINA KOS, Bregana
Kumite - Kadeti -57
274
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
419
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
350
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
274
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
350
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
Medalists
1. TOMA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. STIPE RUKAVINA, JASTREB
3. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
3. ----
Kumite - Kadetkinje -47
262
0
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
359
0
TONKA ZLODI (KKHZG)
Medalists
1. MARIJA RADNIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. TONKA ZLODI, Hercegovina-Zagreb
3. ----
3. ----
Kumite - Kadetkinje +54
446
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
347
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
347
LUCIJA HODAK (JASTREB)
53
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
446
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
52
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
316
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
299
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
253
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
347
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
53
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
52
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
253
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
53
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
52
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
253
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
316
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
Medalists
1. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
2. LUCIJA BUNJEVAC, Tigar Sisak
3. NINA LUKENDA, BUSHIDO
3. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec
Kata - Ml. učenice (N)
200
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
306
0
VINKA KALAC (KK ST)
200
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
370
0
SARA FUTAČ (TEMPO)
12
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
196
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
202
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
124
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
215
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
126
EMMA FRESL (SAMOBOR)
200
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
306
VINKA KALAC (KK ST)
295
0
NIKA MRKUS (KKSISAK)
93
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
434
ELA REDŽIĆ (OPATIJA)
204
0
TEA GUBO (KGB)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
305
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
327
0
KAJA LOVRIĆ (KK VŽ)
99
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
39
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
198
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
24
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
12
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
196
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
124
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
126
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
306
0
VINKA KALAC (KK ST)
93
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
434
0
ELA REDŽIĆ (OPATIJA)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
305
0
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
327
0
KAJA LOVRIĆ (KK VŽ)
39
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
24
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
196
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
93
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
39
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
305
0
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
204
0
TEA GUBO (KGB)
93
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
305
0
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
305
0
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
Medalists
1. PAULA ŠVIGLIN, ALFA
2. ANJA MESAREK, ALFA
3. PAULA KOVAČEVIĆ, Tigar Sisak
3. EMA KRAŠNA, ČRNOMELJ
Kata - Učenice (S)
171
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
184
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
171
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
172
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
171
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
244
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
184
LAURA ERAK (VIROVTC)
172
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
21
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
414
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
153
0
ESTER HORN (ČRNO)
16
LARA PAHIĆ (TIGAR)
100
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
339
DORA HAS (0354451)
244
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
184
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
172
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
21
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
414
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
16
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
100
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
339
0
DORA HAS (0354451)
244
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
172
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
414
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
100
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
244
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
100
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
339
DORA HAS (0354451)
414
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
339
0
DORA HAS (0354451)
Medalists
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. ANTONIJA BARIĆ, ALFA
3. ANA DRUŽINEC, OMEGA
3. DORA HAS, Slavonski Brod
Kata - Mlađi kadeti (S)
160
0
SWEN HORN (ČRNO)
130
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
236
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
160
0
SWEN HORN (ČRNO)
130
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
101
DINO HUIĆ (ALFA)
135
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
236
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
130
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
101
0
DINO HUIĆ (ALFA)
135
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
236
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
101
0
DINO HUIĆ (ALFA)
135
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
Medalists
1. DINO HUIĆ, ALFA
2. FRAN SELIGMAN, Hrvatski sokol Osijek
3. SWEN HORN, ČRNOMELJ
3. LUKA LUČIĆ, SAMOBOR
Kata - Mlađi kadeti (N)
220
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
308
0
IVAN BRNARDIĆ (KK ST)
308
0
IVAN BRNARDIĆ (KK ST)
221
0
TIN FILIPOVIĆ (KONDURA)
220
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
229
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
19
0
LEO OVANIN (TIGAR)
372
0
KRISTIJAN GANZA (TEMPO)
218
LEON PAVKOVIĆ (KONDURA)
308
0
IVAN BRNARDIĆ (KK ST)
229
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
372
0
KRISTIJAN GANZA (TEMPO)
218
0
LEON PAVKOVIĆ (KONDURA)
229
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
372
0
KRISTIJAN GANZA (TEMPO)
218
0
LEON PAVKOVIĆ (KONDURA)
19
0
LEO OVANIN (TIGAR)
Medalists
1. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. KRISTIJAN GANZA, Tempo
3. NIKO HOBOR, Kondura Sisak
3. LEON PAVKOVIĆ, Kondura Sisak
Kata - Kadeti
364
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
158
0
MICHEL HORN (ČRNO)
105
DINO HUIĆ (ALFA)
158
0
MICHEL HORN (ČRNO)
105
0
DINO HUIĆ (ALFA)
Medalists
1. MICHEL HORN, ČRNOMELJ
2. DINO HUIĆ, ALFA
3. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo
3. ----
KATA TEAM - Ml. kadeti
115
0
ALFA TEAM (ALFA)
219
0
MLAĐI KADETI KONDURA (KONDURA)
Medalists
1. ALFA TEAM, ALFA
2. MLAĐI KADETI KONDURA, Kondura Sisak
3. ----
3. ----
KATA TEAM - Cicibanke
429
0
KK KIK (KK KIK)
94
0
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
429
0
KK KIK (KK KIK)
116
0
ALFA TEAM (ALFA)
94
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
459
0
KK KIK (KK KIK)
460
0
ĐURĐEVAC CICIBANKE (DURDEVA)
456
ŠKK TIGAR 1 (TIGAR)
116
0
ALFA TEAM (ALFA)
94
0
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
459
0
KK KIK (KK KIK)
456
0
ŠKK TIGAR 1 (TIGAR)
116
0
ALFA TEAM (ALFA)
459
0
KK KIK (KK KIK)
456
0
ŠKK TIGAR 1 (TIGAR)
460
0
ĐURĐEVAC CICIBANKE (DURDEVA)
Medalists
1. ALFA TEAM, ALFA
2. KK KIK, KK KIK
3. KK KIK, KK KIK
3. ŠKK TIGAR 1, Tigar Sisak