Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROHERC
ČRNOMELJ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
KK SISAK
KK Stenjevec
Kondura Sisak
LEPOGLAVA
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
SAMOBOR
Shitoryu Varaždin
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Ml. učenici (N)
Kata - Učenici (N)
Kata - Učenice (N)
Kata - Mlađi kadeti (N)
Kata - Mlađe kadetkinje (S)
Kata - Mlađe kadetkinje (N)
Kata - Kadetkinje
KATA TEAM - Ml. kadetkinje
Kata - Ml. učenici (N)
437
0
PETAR ANDRIJANIĆ (OPATIJA)
206
0
FILIP KOLAKOVIĆ (KGB)
437
0
PETAR ANDRIJANIĆ (OPATIJA)
400
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
400
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
156
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
366
0
IVAN PETRIC (TEMPO)
294
0
TYLER LAMONT (KKSISAK)
410
IVOR KRNIĆ (KGB)
91
0
GABRIEL ŠIMEK (TIGAR)
156
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
205
MIHAEL CUVAJ (KGB)
437
0
PETAR ANDRIJANIĆ (OPATIJA)
328
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
206
FILIP KOLAKOVIĆ (KGB)
400
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
405
GRGUR ZETICA (KGB)
433
0
DAVID VUČAK (OPATIJA)
293
0
ADRIANO RAKITIĆ (KKSISAK)
407
PATRIK TUŠEK (KGB)
175
LEON VACKA (333CR)
409
JAKOV KOŽAR (KGB)
11
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
155
0
JAKOB KRAŠNA (ČRNO)
406
JAN VUKOVIĆ (KGB)
411
EUGEN TOMAJ (KGB)
425
NOA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
366
0
IVAN PETRIC (TEMPO)
410
0
IVOR KRNIĆ (KGB)
156
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
205
0
MIHAEL CUVAJ (KGB)
328
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
206
0
FILIP KOLAKOVIĆ (KGB)
400
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
405
0
GRGUR ZETICA (KGB)
293
0
ADRIANO RAKITIĆ (KKSISAK)
407
0
PATRIK TUŠEK (KGB)
175
0
LEON VACKA (333CR)
409
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
11
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
406
0
JAN VUKOVIĆ (KGB)
411
0
EUGEN TOMAJ (KGB)
425
0
NOA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
366
0
IVAN PETRIC (TEMPO)
156
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
328
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
400
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
293
0
ADRIANO RAKITIĆ (KKSISAK)
409
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
11
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
425
0
NOA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
156
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
328
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
409
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
425
0
NOA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
328
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
409
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
175
LEON VACKA (333CR)
293
0
ADRIANO RAKITIĆ (KKSISAK)
175
0
LEON VACKA (333CR)
425
0
NOA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
175
0
LEON VACKA (333CR)
Osvajači medalja
1. MARTIN KOKOT, Shitoryu Varaždin
2. JAKOV KOŽAR, Mladost
3. KARLO HABJANOVIC, KK KTC KRIŽEVCI
3. LEON VACKA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR