Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROHERC
ČRNOMELJ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
KK SISAK
KK Stenjevec
Kondura Sisak
LEPOGLAVA
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
SAMOBOR
Shitoryu Varaždin
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Ml. učenice (N)
Kata - Učenice (N)
Kata - Mlađi kadeti (N)
KATA TEAM - Ml. kadeti
Kata - Ml. učenice (N)
200
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
306
0
VINKA KALAC (KK ST)
200
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
370
0
SARA FUTAČ (TEMPO)
12
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
196
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
202
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
124
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
215
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
126
EMMA FRESL (SAMOBOR)
200
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
306
VINKA KALAC (KK ST)
295
0
NIKA MRKUS (KKSISAK)
93
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
434
ELA REDŽIĆ (OPATIJA)
204
0
TEA GUBO (KGB)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
305
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
327
0
KAJA LOVRIĆ (KK VŽ)
99
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
39
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
198
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
24
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
12
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
196
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
124
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
126
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
306
0
VINKA KALAC (KK ST)
93
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
434
0
ELA REDŽIĆ (OPATIJA)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
305
0
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
327
0
KAJA LOVRIĆ (KK VŽ)
39
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
24
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
196
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
93
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
39
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
305
0
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
204
0
TEA GUBO (KGB)
93
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
305
0
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
305
0
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
Medalists
1. PAULA ŠVIGLIN, ALFA
2. ANJA MESAREK, ALFA
3. PAULA KOVAČEVIĆ, Tigar Sisak
3. EMA KRAŠNA, ČRNOMELJ
Kata - Učenice (N)
297
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
297
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
29
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
297
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
310
0
MARTA MEDIĆ (KK ST)
310
0
MARTA MEDIĆ (KK ST)
439
0
LAURA GEGIC (KGB)
8
ELENA KOVAČIĆ (TIGAR)
25
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
222
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
307
0
ANTONIJA BRNARDIĆ (KK ST)
297
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
138
LANA POTURICA (KKNG)
29
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
194
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
309
0
KLARA PULEK (KK ST)
233
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
136
LANA KRILJ (KKNG)
13
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
178
LENA BRLETIĆ (333CR)
26
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
148
0
AILA MARIELLA ZUKANOVIĆ (ČRNO)
441
MIA SABOL (GLOBUS)
15
LANA FLEKAČ (TIGAR)
203
STEFANI JULARIĆ (KGB)
310
0
MARTA MEDIĆ (KK ST)
8
0
ELENA KOVAČIĆ (TIGAR)
25
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
222
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
297
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
138
0
LANA POTURICA (KKNG)
29
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
194
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
233
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
136
0
LANA KRILJ (KKNG)
13
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
178
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
26
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
441
0
MIA SABOL (GLOBUS)
15
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
203
0
STEFANI JULARIĆ (KGB)
310
0
MARTA MEDIĆ (KK ST)
25
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
138
0
LANA POTURICA (KKNG)
29
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
233
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
13
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
26
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
203
0
STEFANI JULARIĆ (KGB)
310
0
MARTA MEDIĆ (KK ST)
138
0
LANA POTURICA (KKNG)
233
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
26
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
138
0
LANA POTURICA (KKNG)
233
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
136
0
LANA KRILJ (KKNG)
309
0
KLARA PULEK (KK ST)
13
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
309
0
KLARA PULEK (KK ST)
26
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
13
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
Medalists
1. EMA ALŠIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. LANA POTURICA, Nova Gradiška
3. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK
3. NELA SMILJANIĆ, Tigar Sisak
Kata - Mlađi kadeti (N)
220
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
308
0
IVAN BRNARDIĆ (KK ST)
308
0
IVAN BRNARDIĆ (KK ST)
221
0
TIN FILIPOVIĆ (KONDURA)
220
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
229
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
19
0
LEO OVANIN (TIGAR)
372
0
KRISTIJAN GANZA (TEMPO)
218
LEON PAVKOVIĆ (KONDURA)
308
0
IVAN BRNARDIĆ (KK ST)
229
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
372
0
KRISTIJAN GANZA (TEMPO)
218
0
LEON PAVKOVIĆ (KONDURA)
229
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
372
0
KRISTIJAN GANZA (TEMPO)
218
0
LEON PAVKOVIĆ (KONDURA)
19
0
LEO OVANIN (TIGAR)
Medalists
1. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. KRISTIJAN GANZA, Tempo
3. NIKO HOBOR, Kondura Sisak
3. LEON PAVKOVIĆ, Kondura Sisak
KATA TEAM - Ml. kadeti
115
0
ALFA TEAM (ALFA)
219
0
MLAĐI KADETI KONDURA (KONDURA)
Medalists
1. ALFA TEAM, ALFA
2. MLAĐI KADETI KONDURA, Kondura Sisak
3. ----
3. ----