Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROHERC
ČRNOMELJ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
KK SISAK
KK Stenjevec
Kondura Sisak
LEPOGLAVA
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
SAMOBOR
Shitoryu Varaždin
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
TEŽA/LETO
Kumite - Cicibani -24
Kumite - Cicibani +24
Kumite - Ml. učenici -34
Kumite - Ml. učenici -38
Kumite - Ml. učenice +36
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice +44
Kumite - Ml. kadeti -45
Kumite - Ml. kadeti +57
Kumite - Ml. kadetkinje -40
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Cicibani -24
120
0
BARTOL KOVAČEVIĆ (TIGAR)
79
0
ANDREI DOLIĆ (TIGAR)
79
0
ANDREI DOLIĆ (TIGAR)
88
0
DAVID DUŽIĆ (TIGAR)
263
0
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
120
0
BARTOL KOVAČEVIĆ (TIGAR)
79
ANDREI DOLIĆ (TIGAR)
287
MARK KARDAŠ (TIGAR)
88
DAVID DUŽIĆ (TIGAR)
85
0
MIHAEL ŠTAJCER (TIGAR)
362
0
FILIP STOJKOVIĆ (JASTREB)
47
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
75
TIN BANOVIĆ (TIGAR)
102
NATKO ĆUK CAVRIĆ (TIGAR)
263
0
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
79
0
ANDREI DOLIĆ (TIGAR)
287
0
MARK KARDAŠ (TIGAR)
88
0
DAVID DUŽIĆ (TIGAR)
362
0
FILIP STOJKOVIĆ (JASTREB)
47
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
75
0
TIN BANOVIĆ (TIGAR)
102
0
NATKO ĆUK CAVRIĆ (TIGAR)
263
0
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
88
0
DAVID DUŽIĆ (TIGAR)
47
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
75
0
TIN BANOVIĆ (TIGAR)
263
0
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
47
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
362
FILIP STOJKOVIĆ (JASTREB)
75
0
TIN BANOVIĆ (TIGAR)
362
0
FILIP STOJKOVIĆ (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. ROKO ŽUPANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. FRAN CRNOLATAC, Tigar Sisak
3. ANDREI DOLIĆ, Tigar Sisak
3. TIN BANOVIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Cicibani +24
77
0
DAVID KOVAČIĆ (TIGAR)
285
0
NIKO PERKOVIĆ (TIGAR)
77
0
DAVID KOVAČIĆ (TIGAR)
351
0
ŠIMUN HODAK (JASTREB)
285
NIKO PERKOVIĆ (TIGAR)
286
MATKO PLESIVČAK (TIGAR)
458
DORIJAN BLAŽENIĆ (TIGAR)
351
0
ŠIMUN HODAK (JASTREB)
285
0
NIKO PERKOVIĆ (TIGAR)
286
0
MATKO PLESIVČAK (TIGAR)
458
0
DORIJAN BLAŽENIĆ (TIGAR)
351
0
ŠIMUN HODAK (JASTREB)
286
0
MATKO PLESIVČAK (TIGAR)
458
DORIJAN BLAŽENIĆ (TIGAR)
Dobitniki medalj
1. ŠIMUN HODAK, JASTREB
2. MATKO PLESIVČAK, Tigar Sisak
3. NIKO PERKOVIĆ, Tigar Sisak
3. DORIJAN BLAŽENIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Ml. učenici -34
365
0
DOMAGOJ VANCAŠ (JASTREB)
415
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
Dobitniki medalj
1. MARIN VUĐAN, IVANEC
2. DOMAGOJ VANCAŠ, JASTREB
3. ----
3. ----
Kumite - Ml. učenici -38
363
0
VITALI IVAN STOJKOVIĆ (JASTREB)
80
0
LOVRO BOROJEVIĆ (TIGAR)
Dobitniki medalj
1. VITALI IVAN STOJKOVIĆ, JASTREB
2. LOVRO BOROJEVIĆ, Tigar Sisak
3. ----
3. ----
Kumite - Ml. učenice +36
361
0
ANA VUKSAN (JASTREB)
83
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
361
0
ANA VUKSAN (JASTREB)
74
0
TEA BUINAC (TIGAR)
83
PETRA BOBINAC (TIGAR)
432
TENA VURUŠIĆ (GLOBUS)
49
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
74
0
TEA BUINAC (TIGAR)
83
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
432
0
TENA VURUŠIĆ (GLOBUS)
49
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
74
0
TEA BUINAC (TIGAR)
432
0
TENA VURUŠIĆ (GLOBUS)
49
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
Dobitniki medalj
1. TEA BUINAC, Tigar Sisak
2. TENA VURUŠIĆ, GLOBUS Čakovec
3. ANA VUKSAN, JASTREB
3. MARTA ROŽANKOVIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Učenice -36
390
0
MARIJA PINJUH (CROHEC)
251
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
390
0
MARIJA PINJUH (CROHEC)
182
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
334
0
ANJA GNJATOVIĆ (KARATE9)
251
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
428
0
TENA VURUŠIĆ (GLOBUS)
288
0
ALISA EMA JURJEVIĆ (BREGANA)
343
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
256
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
182
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
251
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
288
0
ALISA EMA JURJEVIĆ (BREGANA)
343
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
182
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
343
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
288
0
ALISA EMA JURJEVIĆ (BREGANA)
256
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
Dobitniki medalj
1. TONJA ZRNIĆ, STUDENT
2. HELENA BAŠIĆ, JASTREB
3. KLARA LAKOŠ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Učenice -40
345
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
54
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
146
0
TINA KOS (BREGANA)
54
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
345
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
393
0
DORA HAS (0354451)
269
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
40
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
318
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
54
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
393
0
DORA HAS (0354451)
269
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
318
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
393
0
DORA HAS (0354451)
269
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
318
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
40
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
Dobitniki medalj
1. DORA HAS, Slavonski Brod
2. EMILIJA MUSTAFIĆ, Bregana
3. KORINA KLARIĆ, Tigar Sisak
3. NELA SMILJANIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Učenice +44
277
0
KATJA GULIN (ŠI 1066)
31
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
373
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
31
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
449
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
277
0
KATJA GULIN (ŠI 1066)
147
0
MIA LOVREKOVIĆ (BREGANA)
342
0
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
385
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
31
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
449
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
342
0
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
385
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
449
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
385
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
342
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. SARA TOMIĆ, BUSHIDO
2. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
3. EMA BENCETIĆ, JASTREB
Kumite - Ml. kadeti -45
442
0
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
349
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. ANTONIO BIONDIĆ, Slavonski Brod
2. MIŠEL PAĐAN, JASTREB
3. ----
3. ----
Kumite - Ml. kadeti +57
193
0
KARLO BJELOVUK (KK IPON)
348
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
189
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
348
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
189
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
Dobitniki medalj
1. MARKO KOVAČEVIĆ, JASTREB
2. NIKOLA GONDI, Virovitica
3. KARLO BJELOVUK, IPON ZAGREB
3. ----
Kumite - Ml. kadetkinje -40
41
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
358
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
358
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
344
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
315
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
41
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
358
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
283
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
344
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
282
0
TINA KOS (BREGANA)
55
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
252
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
391
ANA LUJIĆ (0354451)
346
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
315
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
358
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
283
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
344
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
282
0
TINA KOS (BREGANA)
252
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
391
0
ANA LUJIĆ (0354451)
346
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
315
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
344
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
282
0
TINA KOS (BREGANA)
391
0
ANA LUJIĆ (0354451)
315
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
391
0
ANA LUJIĆ (0354451)
346
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
282
0
TINA KOS (BREGANA)
346
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
3. LUCIJA PEROVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. TINA KOS, Bregana
Kumite - Kadeti -57
274
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
419
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
350
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
274
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
350
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. TOMA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. STIPE RUKAVINA, JASTREB
3. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
3. ----
Kumite - Kadetkinje +54
446
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
347
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
347
LUCIJA HODAK (JASTREB)
53
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
446
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
52
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
316
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
299
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
253
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
347
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
53
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
52
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
253
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
53
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
52
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
253
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
316
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
Dobitniki medalj
1. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
2. LUCIJA BUNJEVAC, Tigar Sisak
3. NINA LUKENDA, BUSHIDO
3. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec