Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
9. Krk Kup 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici 7-9 g.
KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadeti 14-15 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Juniori 16-17 g.
KATA-Juniorke 16-17 g.
KATA-Veteranke
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici -26
Kumite - Mlađi učenici -30
Kumite - Mlađi učenici -34
Kumite - Mlađi učenici -38
Kumite - Mlađi učenici +38
Kumite - Mlađi učenici - ekipno
Kumite - Mlađi učenici -26
448
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
204
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
448
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
323
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
140
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
102
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
319
VITO MILETIĆ (KASTAV)
448
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
323
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
140
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
319
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
323
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
319
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
140
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
Medalists
1. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
2. VITO MILETIĆ, Kastav
3. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA
3. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
Kumite - Mlađi učenici -30
478
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
538
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
106
0
JAKOV KOPILOVIC (KTC KŽ)
478
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
238
0
PATRIK ZLATEC (DURDEVA)
276
0
JERKO JUSUP (DELTA)
438
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
538
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
478
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
238
0
PATRIK ZLATEC (DURDEVA)
438
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
538
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
238
0
PATRIK ZLATEC (DURDEVA)
438
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
276
0
JERKO JUSUP (DELTA)
Medalists
1. PATRIK ZLATEC, ĐURĐEVAC
2. SVEN TUŠKAN, Hercegovina-Zagreb
3. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
3. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE
Kumite - Mlađi učenici -34
132
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
132
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
285
0
VILIM HRŽIĆ (METAL)
234
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
84
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
212
0
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
455
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
324
0
MATEJ ŠARLIJA (KASTAV)
112
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
132
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
84
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
455
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
324
0
MATEJ ŠARLIJA (KASTAV)
84
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
324
0
MATEJ ŠARLIJA (KASTAV)
455
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
112
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
Medalists
1. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA
2. MATEJ ŠARLIJA, Kastav
3. RAUL VEDRIŠ, Delta
3. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
Kumite - Mlađi učenici -38
67
KARLO KOKOTOVIĆ (KRK CRO)
237
0
MATIJA ŠPOLJAR (DURDEVA)
67
0
KARLO KOKOTOVIĆ (KRK CRO)
552
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
34
0
ANTE BOTIĆ (FORTITE)
75
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
218
PAULO DELIĆ (GROBNIK)
67
0
KARLO KOKOTOVIĆ (KRK CRO)
552
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
75
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
218
0
PAULO DELIĆ (GROBNIK)
552
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
75
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
218
PAULO DELIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. LUKA RAFAJ, KRK CROATIA
2. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969
3. KARLO KOKOTOVIĆ, KRK CROATIA
3. PAULO DELIĆ, KK Grobničan
Kumite - Mlađi učenici +38
214
LUKA OŽBOLT (GROBNIK)
53
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
214
0
LUKA OŽBOLT (GROBNIK)
648
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
541
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
216
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
214
0
LUKA OŽBOLT (GROBNIK)
648
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
541
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
216
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
648
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
541
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
216
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. MARIO VRANKOVIĆ, NO KACHI
2. LOVRO VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
3. LUKA OŽBOLT, KK Grobničan
3. RAFAEL LUKANIĆ, KK Grobničan
Kumite - Mlađi učenici - ekipno
503
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
503
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
239
0
ĐURĐEVAC 1 (DURDEVA)
371
0
MLAĐI UČENICI EKIPNO BORBE (GROBNIK)
514
KRK CROATIA 2 (KRK CRO)
325
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
503
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
371
0
MLAĐI UČENICI EKIPNO BORBE (GROBNIK)
514
0
KRK CROATIA 2 (KRK CRO)
325
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
371
0
MLAĐI UČENICI EKIPNO BORBE (GROBNIK)
325
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
514
KRK CROATIA 2 (KRK CRO)
Medalists
1. KARATE KLUB KASTAV, Kastav
2. MLAĐI UČENICI EKIPNO BORBE, KK Grobničan
3. KRK CROATIA 1, KRK CROATIA
3. KRK CROATIA 2, KRK CROATIA