Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
9. Krk Kup 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici 7-9 g.
KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadeti 14-15 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Juniori 16-17 g.
KATA-Juniorke 16-17 g.
KATA-Veteranke
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.
Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.
Kata - Mlađe učenice
Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.
167
REA MLACOVIĆ (RAB-ENP)
167
0
REA MLACOVIĆ (RAB-ENP)
596
0
PAOLA ŽILIĆ (IPON)
584
LUCIJA GUDEK (IPON)
26
0
LENA COLIC (TIGAR K)
587
0
VIDA MIKOV (IPON)
166
LEONA PRPIĆ (RAB-ENP)
167
0
REA MLACOVIĆ (RAB-ENP)
584
0
LUCIJA GUDEK (IPON)
587
0
VIDA MIKOV (IPON)
166
0
LEONA PRPIĆ (RAB-ENP)
584
0
LUCIJA GUDEK (IPON)
587
0
VIDA MIKOV (IPON)
166
0
LEONA PRPIĆ (RAB-ENP)
26
0
LENA COLIC (TIGAR K)
Medalists
1. LUCIJA GUDEK, k.k."konjščina"
2. VIDA MIKOV, k.k."konjščina"
3. REA MLACOVIĆ, RAB-ENPI
3. LENA COLIC, KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.
168
EMA KEKO (RAB-ENP)
359
0
UNA MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
407
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
168
0
EMA KEKO (RAB-ENP)
176
0
ELMA GUSIC (GAZIJA)
616
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
598
0
ANAMARI MEŠNJAK (IPON)
169
MIA PENDE (RAB-ENP)
359
0
UNA MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
168
0
EMA KEKO (RAB-ENP)
616
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
169
0
MIA PENDE (RAB-ENP)
359
0
UNA MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
616
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
169
0
MIA PENDE (RAB-ENP)
598
0
ANAMARI MEŠNJAK (IPON)
Medalists
1. UNA MUSLIMOVIĆ, AMFORA
2. VIDA KANGRGA, KK 10. DAN
3. EMA KEKO, RAB-ENPI
3. ANAMARI MEŠNJAK, k.k."konjščina"
Kata - Mlađe učenice
299
SARA POLAŠEK (KK ZANS)
131
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
299
0
SARA POLAŠEK (KK ZANS)
375
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
627
0
DILA HASIPI (FINIDA)
36
0
ILDA KLEPO (GAZIJA)
400
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
299
0
SARA POLAŠEK (KK ZANS)
375
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
627
0
DILA HASIPI (FINIDA)
400
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
375
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
627
0
DILA HASIPI (FINIDA)
400
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
36
0
ILDA KLEPO (GAZIJA)
Medalists
1. ANA DRUŽINEC, OMEGA
2. DILA HASIPI, FINIDA (POREČ)
3. SARA POLAŠEK, KK Zanshin Split
3. TALIJA ČOLAK, OMEGA